Beatai „Savas Londonas“ primena kuriozišką istoriją

Trečiadienį Jungtinės Karalystės ambasadoje pristatytas pirmą kartą mūsų šalyje išleidžiamas lietuvių autoriaus kelionių gidas „Savas Londonas“. Gido autorė, vienuolika metų pragyvenusi Londone Vilma Anusaitė į vieną knygą sutalpino Jungtinės Karalystės sostinės įžymybes, istoriją ir savo mėgstamiausias vietas.

V. Anusaitė sako, kad knygos idėja beskaitant straipsnį paie Londoną.

„Pamaniau, kad aš galiu parašyti visą gidą! Tada su Beata suradome leidyklą ir aš keliems mėnesiams užsidariau namuose. Vargšas mano šuo, kuriam teko su manimi visą laiką bendrauti. Tačiau iš tiesų visą informaciją kaupiau visus dešimt metų. Knygoje dalinuosi dalykais, kuriuos atradau pati, o ko neišmanau pakankamai gerai, man padėjo pažįstami anglai ar lietuviai“, - sako autorė.

Kaip prisipažino apti autorė, neoficialia projekto vadybinke tapo jos gera bičiulė Beata Nicholson, kuri Londoną pažįsta ne ką blogiau nei ji pati.

Beata prisimena linksmą gido po Londoną gimimą.

„Pavedžiojau šunį, grįžtu namo ir skambinu Vilmai (mes susiskambiname kasdien aptarti pasaulio najienų). Ir gridžiu: “o ką jeigu aš... Londonas... gidas...?„ (telefono ryšys Anglijoje nėra toks geras kaip pas mus Lietuvoje). Aš sakau - puiku, tu turi būti gide! Daryk puslapį, bus nuostabu!. O ji man - aš parašyti noriu! Tada sakau - tai tada iš vis fantastika!“, - linksmą nesusipratimą prisimena Beata.

REKLAMA

Ji knygos pristatymo šventei paruošė net du tradicinius angliškus pyragus su šviežiomis uogomis. Knygos autorės pageidavimu svečiai buvo vaišinami ir tradiciniu, silpnai alkoholiniu gėrimu Pimm's (gaivus gėrimas, panaušaus skonio kaip punšas).

Anot Beatos, V. Anusaitės gidas šaunus ne tik tuo, kad jis toks vienintelis.


Rašyti komentarą...
l
lietuvė
2012-07-11 22:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal dabar Anusaitei jau nebereikės skolon imti maisto?
Atsakyti
0

m
mina
2012-07-17 13:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta biata visur kisa savo nosi,bet niekur nieko nepadaro gerai.Kaip ji per tele gamina.issivynioja mesa is kazkokio popieriaus,pasideda ant stalo salia nuluptu kokiu nors vaisiu ar darzoviu lupenu.Baisi betvarke ant ruosiamo stalo,,neisivaizduoju kokia tvarka pas ja namu virtuveje.Kaip tokias laidas gali vesti ir kas jas ziuri.Komentarus teigiamus kas paraso spekit.
Atsakyti
0

n
nerodyk
2012-07-26 15:14:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
beata nerodyk savo vyro, lietuvaites nuvylios.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų