Be makiažo pasirodžiusi Kylie parodė savo makiažo rutiną: to dar nesatę matę

Tikriausiai daugelį žavi Kardashian klano seserys. Visos jos sugeba pasidaryti pritrenkiantį makiažą, o jaunėlė Kylie Jenner netgi uždirba milijonus iš savo kosmetikos linijos.

73

Jei kada nors svarstėte, kaip ji pasidaro nepriekaištingą makiažą, nuo šiol spėlioti jums nebereikės.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Be makiažo pasirodžiusi Kylie parodė savo makiažo rutiną: to dar nesatę matę

Kylie viešai parodė, kaip tiksliai tai atrodo.

Pateikiame jums svarbiausius faktus apie Kylie makiažą pagal cosmopolitan.com:

1. Kadangi žvaigždė gyvena kartu su savo geriausia drauge Jordyn Woods, visus naujausius savo produktus ji pirmiausia testuoja būtent ant jos. Tiesa, saugūs jaustis negali ir Kylie svečiai, mat ji savo produktus išbando ir ant jų.

2. Pirmiausia Kylie formuoja savo antakius, po to akių vokus padengia šešėliais. Tik po to mergina naudoja skystą pudrą, nes jei po akių dažymo kažkas nubyrėtų, ji lengvai ir neišsitepdama veido galėtų tai nuvalyti.

3. Kadangi Kylie dažnai naudoja purškiamą įdegį, jai užtenka be galo nedaug pudros, tačiau ji vis tiek paskirsto ją labai atsakingai - taip, kad kaklo ir odos atspalviai nė kiek nesiskirtų.

4. Kardashian klano narė atskleidė, kad būtent mama įkvėpė jos meilę makiažui ir kosmetikai. Pasirodo, kad Kris Jenner savo mažametei dukrai nuo pat mažens leisdavo eksperimentuoti. Mergina prisiminė, kad net būdama šeštokė, ji mokykloje dažnai pasirodydavo pasipuošusi ryškiais violetiniais akių šešėliais.

5. Kai visą veidą padengia makiažo pagrindu, Kylie papildomus sluoksnius paskirsto prie savo antakių. Vėliau ji viską tolygiai paskirsto su dideliu makiažo šepetėliu.

6. Visai neseniai Kylie vyresnėlė ir pati populiariausia sesuo Kim pristatė savo makiažo priemonių linija, tačiau Kylie atvirauja – tai jos nė kiek neglumina, mat jos naudoja visiškai skirtingas priemones.

7. Kylie atskleidė ir kitą savi triuką, kaip pasidažyti, jog lūpos atrodytų didesnės. Pasirodo, kad lūpų pieštuku liniją aplink lūpas reikia piešti virš natūralaus lūpų kontūro.

REKLAMA

8. Mėgiamiausia K. Jenner makiažo dalis – švytėjimo suteikianti priemonė, kurią ji naudoja ne tik skruostikauliams pabrėžti, bet ir smakrui, kaktai, nosies galiukui.

9. Mergina išdavė paslaptį, ką padaryti, kad blakstienos atrodytų pritrenkiamai. Pasirodo, kad jas reikia pasidažyti su juodu, o vėliau – ir su rudu blakstienų tušu.

10. Pati svarbiausia priemonė, kuri neleis jūsų makiažui nubėgti – speciali purškiamoji ir makiažą fiksuojanti priemonė.

Mėgaukitės makiažu, lyg būtumėte Kardashian!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų