Bareikis ryžosi avantiūrai: pasirodė su sūnumi klipe

Atlikėjo Vido Bareikio kūrybiškumo, tikriausiai, suabejoti negalėtų niekas. Karantino periodu žinomas vyras taip pat nesėdi vietoje.

Praėjusį šeštadienį viename projekte žiūrovus nustebino šeimyninis Vido ir Ado duetas visiškai nauju kūriniu. Žinoma, naujasis hitas „Pižamų vakarėlis“ ir jam skirtas vaizdo klipas neliko užmirštas – šiandien jis pasiekiamas ir interneto platybėse, rašo pranešime spaudai.

„Gavome užduotį sukurti pasirodymą pižamų vakarėlio tema. Kadangi labai mėgstu kūrybinius iššūkius tai kaipmat pradėjau fantazuoti apie dainą, kuri taps kiekvieno pižamų vakarėlio himnu. Daina gimė vieną rytą labai sklandžiai, vos prabudus ir dar gulint lovoje. Sugalvojau, kad būtų juokinga jei pižamų vakarėlį apdainuotume kaip tikrą audringą vakarėlį, bet tik su pižamų vakarėliams būdingais atributais. Skaniu maistu, vaikiškom šėlionėmis ir beprotiškais šokiais“ – apie dainos atsiradimą pasakoją V. Bareikis.

Naujoje dainoje pirmu smuiku griežia praėjusių metų geriausio atlikėjo titulą pelniusio V. Bareikio sūnus Adas, kuris ne tik dainuoja visą „kabinančią“ dainą, bet ir demonstruoja išskirtinį įvaizdį bei meistriškus šokio judesius.

„Vos gimus dainai supratau, kad tai solinis Ado numeris, mat jo balsas čia puikiai tiko ir dainą šia tema geriausiai atliks būtent vaikas. Manau, patiks ne tik jo bendraamžiams, bet ir visiems vakarėliautojams“, – sūnaus soline premjera džiaugiasi Vidas.

Paklausus Ado apie bendrą projektą su tėčiu, jis pabrėžė, kad jam labai patinka leisti laiką kartu ir muzikuoti.

„Šį vaizdo klipą filmavome iki antros valandos nakties, buvo labai linksmas laikas. Taip pat galėjau paragauti visus klipe matomus skanėstus – tai geriausia klipo filmavimo dalis“ – pasakoja Adas.

Aktyvusis Vidas Bareikis ne tik džiugina žiūrovus kiekvieną šeštadienį rengiamais improvizuotais pasirodymais televizijos projekte, bet ir veda didžiulio populiarumo sulaukusį karantininio laikotarpio edukacinį projektą – „Įdomiosios pamokos“.

„Labai vertinu galimybę prisidėti prie jaunųjų lietuvaičių edukacijos ir auklėjimo tokiu sunkiu laikotarpiu. Manau, kad labai svarbu suteikti visiems šviesos šiuo slogiu metu. Tą ir stengiamės kurti šiame projekte. Be to, galvoju, kad labai svarbu išnaudoti visas galimybes padėti šiuo metu ne geriausius laikus išgyvenančioms labdaringoms organizacijoms ir savanoriškiems judėjimams, būtent todėl sumaniau marškinėlių akciją, kurios metu kiekviena norinti organizacija gali man siųsti savo atributiką ir aš ja pasipuošiu kiekvienoje laidoje“ – apie dar vieną originalų sumanymą pasakoja Vidas.


Rašyti komentarą...
B
Brone
2020-04-15 18:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima ta kluika visur kist?
Atsakyti
0

A
Alfa
2020-04-15 21:13:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražiai dainuojantis Bareiki, iš kur gaunate tokias margas pižamas ?
Atsakyti
0

E
Ezze
2020-04-15 22:35:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tas bareikis tarsi svetimkumis kuris per prievarta bandomas ikisti po oda, slykstus jausmas i ji ziurint
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų