Baibą sukrėtė žiauriai sumuštos jurbarkiškės istorija: rėžė, ką galvoja

Prieš kelias dienas šalį apskriejo kraupi istorija – Jurbarke nepilnametis kovotojas žiauriai sumušė nepilnametę merginą. Tokiu jo poelgiu pasipiktino ir Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės. Su kovotoju gyvenanti Baiba Skurstene-Serdiukė – ne išimtis.

12

Moteris savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo jaunos merginos istorija, tačiau į visa tai pažvelgė kiek kitu kampu.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baiba liko šokiruota Jurbako istorija

Su kovotoju gyvenanti atlikėja sakė, kad parėmė jaunos merginos šeimą, tačiau mano, kad priežastis slypi ne kovotojo prigimtyje, o kitose bėdose.

„Kadangi mano vyras yra kovotojas ir yra švelniausias žmogus, kokį tik pažįstu, jo daugelis gerų draugų irgi tokie. Svarbu ne titulas „kovotojas“, o kas yra galvoje ir pas kokius trenerius patenki, kokios vertybės yra įdiegiamos. Dažniausiai normalūs kovotojai išsilieja sporto salėje ir niekada nepanaudoja savo įgūdžių ne salėje ar ringe, nes jų rankos yra prilyginamos šaltajam ginklui. Tad šios merginos atveju galiu pasakyti tik viena: jei žmogus su psichikos sutrikimais, nesvarbu, ar kovotojas, ar medkirtys, jam reikia gydytis. Neduok, dieve, aš tikrai neginu tokių išsigimėlių, jam vieta už grotų arba psichiatrinėje, vienareikšmiškai“, – rėžė ji.

Primename, kad ši istorija neprasprūdo ir pro kitų garsenybių akis.

etvirtadienio rytą savo „Facebook“ paskyroje apmaudą išliejo ir visuomenininkas Saugirdas Vaitulionis.

„Kadangi daug kas klausiat, dėl sodyboje sumuštos ir išžaginti bandytos Karolinos, tai trumpai: mes kartu su Daina Bosas jau kalbamės su keliais teisininkais, šiandien šis klausimas bus išspręstas ir mergina bei jos šeima bus pasirūpinta tinkamai!

Karolinai yra sumaitotas veidas, nosis, išmušti dantys – visa tai sutvarkyti kainuoja daugybę pinigų. Jau sutariau su viena grožio klinika, kuri sugrąžins gyvulio iš jos atimtą grožį! Laikykime kumščius! Tikiu, kad teisingumas nugalės ir viskas išsispręs taip, kaip turi“, – skelbė jis.

Ši žinia taip pat sujaudino ir dizainerę Dianą Vapsvę. Ji pasidalijo merginos nuotrauka ir negalėjo patikėti tokiu žmonių žiaurumu.

„Negaliu būti abejinga tokioms istorijoms, nes pati auginu mergaitę, kuri mums su vyru yra brangiausia šiame gyvenime. Dėl jos padaryčiau tikriausiai viską, kad apginčiau ir apsaugočiau. Ir kaip baisu suprasti, kad ne visada gyvenime gali tai padaryti....Net bijau įsivaizduoti, ką šiuo metu išgyvena mergaitės tėtis, kokių baisių minčių jam kyla ir kaip sunku jas pažaboti išsaugant blaivų protą... Linkiu daug stiprybės mergaitei, tėčiui ir draugams“, – rašė ji.

REKLAMA

Modelis Karolina Toleikytė taip pat prašė pagalbos ir skatino žmones prisidėti prie jaunos merginos kraupios istorijos.

„Šita istorija yra košmaras... Nepilnametė mergaitė reanimacijoje. „Kovotojas“, jaunos mergaitės žagintojas, M. Icikevičius bando sausas bristi iš balos. Viskas, ką galim padaryti mes, tai neleisti šiai istorijai nutilti ir reikalauti teisingumo jaunos merginos atžvilgiu, nes jos jau gyvenimas niekada nebebus toks pat. P.S. Taip pat galim prisidėti finansiškai, nes merginos šeimai prireiks velniškai daug resursų tiek operacijoms, tiek teisininkų išlaidoms padengti“, – „Facebook“ tinkle rašė ji.


Rašyti komentarą...
n
nuomone
2019-05-31 10:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, si istorija sujaudino visus, ne todel,kad mergina grazi, bet todel, kad joks zmogus nenusipelno tokiu fiziniu ir psichologiniu kanciu. Tam vaikinui tikrai reikia gydytis! Ir kuo greiciau! :(
Atsakyti
-1

D
Darius
2019-05-31 11:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia pradeti viena kart linso teisma tada kitas pagalvotu pries kanors darant,butu mano dukrai taip tai tas vaikas teismo dienos nesulauktu nulupciau oda gyvam ir pastatyciau miestelio centre kad visi pamatytu kas gresia uz tokius dalykus.duokit adresa parodysiu as tam kovotojuj is kur kojos dyksta 867089894
Atsakyti
-1

H
Hope
2019-05-31 11:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
psichikos testus turi atlikti pries istojant i visokius kovos menus.gydytis?tikrai ne.issius gydytis-issisuks nuo teisines atsakomybes,kalejime tokiems vieta.o ten jie bus labia MYLIMI uz tokius zygdarbius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų