B. Nicholson neįdomios laidos apie prabangių ponių egzotiškas keliones

Vasario 1-ąją startavę tradiciniai rinkimai „TV3 mylimiausi“ dar tik įpusėjo, o televizijos žiūrovai internete jau atidavė rekordiškai daug balsų! Už „TV3 mylimiausius“ 8 kategorijose – projektus, pramogines, gyvenimo būdo, specializuotas, naujienų ir nuomonių laidas, projektų vedėjas ir vedėjus, kultinius lietuviškus ir užsienio serialus – žiūrovai jau atidavė daugiau nei 100 000 balsų! Laiko pareikšti savo simpatijas dar yra – balsavimas tęsiasi iki vasario 13-osios vakaro. Meile alsuojančių rinkimų rezultatus šv. Valentino dieną atskleis informacinės-pramoginės pavakario laidos „Diena“ vedėjai.

„Džiaugčiausi, jei žiūrovai balsuotų už mažiau žiūrimas laidas. Man atrodo, kad jos reikalingos dėl bendros televizijos gerovės. Aš ir pati esu prisiekusi laidų apie namus ir gyvenimo būdą mėgėja, man įdomu, kaip gyvena paprasti žmonės, rūpi jų patarimai. Mieliau renkuosi reportažus ne apie gražių ponių ir ponų egzotiškas keliones ir ekskursijas po prabangius viešbučius, o paprastų žmonių pasakojimus apie savo rankomis pastatytus namus, suręstas sodybas, išaugintus daržynus ir gėlynus“, – pasakoja TV3 kulinarinių atradimų laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson.

Kulinarės laida mylimiausių specializuotų laidų sąraše kol kas pirmoji, tačiau ją įnirtingai vejasi „Keturkojis šou“ ir „Kitą kartą Pietų Amerikoje“. O pati Beata ar jau atidavė savo balsą? „Žinoma, kad taip, ir tikrai ne už save. To dar betrūko!“ – sako šypsodamasi žavioji TV3 laidos vedėja.

REKLAMA

Mylimiausios TV3 laidos arba projekto vedėjos kategorijoje tiesiog nepralenkiama, jau beveik 8 000 TV3 žiūrovų balsų surinkusi, yra eterio žvaigždė Jurgita Jurkutė. Mylimiausios vedėjo kategorijoje paradui ir toliau diriguoja Vytautas Šapranauskas. Tiesa, rezultatus gali gerokai pakoreguoti Marijaus Mikutavičiaus, Džiugo Siaurusaičio, Mindaugo Rainio, Mindaugo Stasiulio ir kitų TV3 kolegų gerbėjai!

Kultinis TV3 serialas „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives) jau netrukus atsisveikins su žiūrovais, tad B. Nicholson prisipažįsta, jog nebeturės mėgstamo serialo. „Mano draugė Vilma iš Londono labai mėgsta kitą kultinį TV3 serialą – „Tėvynė“. Ji ir jį mane įpratino žiūrėti!“ – apie dar vieną geriausio užsienio serialo kategorijos nominantą – dramą „Tėvynė“ (Homeland) – užsimena Beata.

TV3 Žinios, „Gyvenimas yra gražus“, „Moterys meluoja geriau“ – kol kas šie vardai karaliauja pagal balsų skaičių. Iki „TV3 mylimiausių“ rinkimų pabaigos, kai vasario 14-osios, Valentino dienos, išvakarėse TV3 televizija galutinai susumuos balsavimo rezultatus, dar lieka šiek tiek laiko. Jūsų mylimiausieji kol kas nepirmauja? Balsuokite už juos adresu www.tv3.lt/mylimiausi.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų