B. Nicholson laidoje – specialūs patiekalai ir krepšininkams

Žurnalistei Beatai Nicholson televizija nėra naujiena. Rudenį moteris pasirodys kulinarinėje laidoje „Beatos virtuvė“, kurioje supažindins su įvairioms progoms skirtais patiekalais. Krepšinio čempionas - ne išimtis, Beata taip pat sukūrė receptus sportininkams ir sirgaliams.

Ji žino, kaip greitai paruošti pusryčius ar itin gardžią bei sočią vakarienę. Jai taip pat nesvetimas pyragų, tortų ar kitų skanėstų kepimas. Dvi kulinarines knygas išleidusi žurnalistė naujame TV3 sezone debiutuoja kaip kulinarinės laidos kūrėja ir vedėja. Laidos metu žurnalistė supažindis lietuvius su įvairiausias receptais.

„Mano tikslas įtikti ir patikti televizijos žiūrovui, kad jam būtų smagu ir įdomu pasigaminti vieną ar kitą patiekalą. Būtent to siekiu, o ne pristatyti tam tikrus patiekalus kaip naujovės objetus ar nustebinti dar neregėtais dalykais“ , - pasakojo B. Nicholson. Moteris tikino, kad ji yra už paprastumą ir patogumą, didžioji dalis jos receptų yra apie tai, kaip greitai ir paprastai pasigaminti maistą.

REKLAMA

Londone gyvenanti žurnalistė turi prestižinės kulinarijos mokyklos „Leiths“ diplomą.  Įgytomis žiniomis ji pabandys pasidalinti ir su televizijos žiūrovais. Tiesa, prie kamerų įpratusi B. Nicholson buvo savikritiška.

„Man labai baisu, laidoje manęs labai daug, o turbūt visiems žiūrėti į save yra nejauku, turiu sau milijonus priekaištų. Tačiau laida nufilmuota labai gražiai, montuotojas sakė, kad negali dirbti prie jos tuščiu skrandžiu“, - atvirai žurnalistams pasakojo Beata.

Moteris tikino, kad filmuoti laidas labai smagu. Tai, kas pagaminama, ragauja visa setynių žmonių kūrybinė grupė. Jos kritikais tampa ir atžalos. Laidos pristatymo dieną, į renginį vėlavusi Beata atsiprašė susirinkusių. Žurnalistė teisinosi, kad ryte netikėtai sulaukė skambučio iš vaikų darželio, kurį lanko laidos vedėjos dukra.

„Pranešė, kad mano vaiką kankina pilvo skausmai, nieko nelaukus važiavau jos pasiimti. Dabar  galite puikiai matyti, kaip jai „skauda“," - rodydama į supynėse besisupančią dukrą juokėsi žurnalistė. Panašu, kad mažoji Izabelė tiesiog norėjo būti su mama.

Moteris prasitarė, kad laidose dėmesį skirs ir krepšinio čempionato sportininkas ir sirgaliams. Ta proga, bus gaminami įvairūs užkandžiai, vištienos sparneliai su specialiu padažu, naminiai spragėsiai, vaisių desertai ir kita. Televizijos žiūrovai laidoje išvis ir garsius šalies krepšininkus. Ką jie ragaus ar komentuos - visa tai televizijos žiūrovai išvys rugsėjo trečią dieną, šeštadienį.


Rašyti komentarą...
J
Jūratė
2011-08-22 16:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaniai atrodo...niam niam :).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų