• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

55-erių australas inžinierius jau kelis dešimtmečius bando įrodyti, kad yra nesantuokinis princo Čarlzo ir Kamilos sūnus.

55-erių australas inžinierius jau kelis dešimtmečius bando įrodyti, kad yra nesantuokinis princo Čarlzo ir Kamilos sūnus.

REKLAMA

Simonas Čarlzas Dorante-Day gimė Didžiojoje Britanijoje, Portsmute, o dabar gyvena Kvinslande, Australijoje. Vyras tvirtina, esą jo netikra močiutė dar 1998 metais jam papasakojo, kad Kornvalio hercogienė Kamila – jo tikroji motina.

Dorante-Day tvirtina turintis tokią pat veido kaulų struktūrą ir ir dantis, kaip Vindzorai, įskaitant ir karalienę Elžbietą. Vyras teigia, turintis ir kitų argumentų. Laidai „This Morning“ vyras pasakojo, kad jį dar mažą lankė vyras su karinio jūrų laivyno uniforma ir moteris, panaši į Kamilą.

„Mes gyvenome name, turinčiame bendrą sieną su namu, kuriame gyveno mano seneliai. Kartą išgirdau kaip mano močiutė mamai pasakė: „apsilankymai turi liautis, nes kitaip jis juos prisimins“ – teigė Simonas.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras tvirtina, kad jo netikri seneliai abu dirbo karalienei Elžbietai ir princui Philipui, o senelis net yra gavęs Imperijos medalį už tarnavimą karalienei. Visgi, inžinieriaus senelio nėra nei viename apdovanotojų sąraše nuo pat karalienės karūnacijos 1953 metais.

REKLAMA

Maža to, jis teigia, kad Čarlzas ir Kamila pradėjo susitikinėti dar 1965 metais. Kalbama, kad jie susitiko per Vinstono Čerčilio laidotuves. Dorante-Day gimė 1965 metų vasarą, o jo teigimu, panašiu metu hercogienė dingo iš viešojo gyvenimo devyniems mėnesiams, o Čarlzas buvo išsiųstas į Australiją.

Pasak australo, princesė Diana žinojo apie jo egzistavimą ir norėjo šią paslaptį atskleisti, tačiau 1997 metais tragiškai žuvo automobilio avarijoje.

2012 metais Dorante-Day pabandė susisiekti su princu Čarlzu ir Kamila Parker-Bowles, bet karališkoji pora taip ir nesureagavo į vyro teiginius. Situacijos nekomentuoja ir kiti karališkosios šeimos nariai.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų