• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja Aušrinė Gerikienė lapkričio 13-ąją minės gimimo dieną. Pasak moters, šiemet ji padovanos dovaną savo gerbėjams bei surengs įspūdingą koncertą, kuriame pasirodys ir jos artimi bičiuliai.

11

Atlikėja Aušrinė Gerikienė lapkričio 13-ąją minės gimimo dieną. Pasak moters, šiemet ji padovanos dovaną savo gerbėjams bei surengs įspūdingą koncertą, kuriame pasirodys ir jos artimi bičiuliai.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė atvirai papasakojo apie laukiamą šventę, prabėgusius metus bei draugystę su Ryčiu Cicinu, Radžiu ir Igoriu Jarmolenka.

Gimtadienio šventėje – artimi bičiuliai

A. Gerikienė džiaugėsi, kad šiemet gimtadienį paminės scenoje ir įgyvendins seną svajonę.

„Jau porą mėnesių prieš pradėjau planuoti koncertą Kaune. Svajojau seniai  įgyvendinti šią savo svajonę ir tam ruošiausi jau keletą metų, kadangi pati esu gimusi Kaune ir savo muzikinę karjerą pradėjau būtent šiame mieste, todėl ir norėjau surengti šį koncertą gimtajame mieste. Pamaniau, kad geriausia gimtadienio dovana būtų atšvęsti kartu su savo gerbėjais ir draugais, todėl koncerto datą ir pasirinkau būtent savo gimimo dieną. Daugelis klausė, kodėl koncertas ne šeštadienį, o sekmadienį, todėl teko daug kam paaiškinti, kad tai yra mano tikroji gimimo diena.

Ji man labai svarbi, todėl darau koncertą būtent šią datą. Dėl vietos, kur vyks koncertas taip pat jau buvau suplanavusi seniai ir žinojau, kad noriu visus matyti būtent Kauno Oazėje. Ši vieta man taip pat labai jauki ir sava, norėjau, kad visi atvykę i koncertą jaustųsi kaip tikrai atvykę į gimtadienio fiestą. Šventinę nuotaiką užkursime tikrai, nes programa bus bombinė“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak moters, ant scenos žengs ne tik ji, bet ir artimi jos bičiuliai: „Koncertuoti kartu taip pat pakviečiau savo gerus draugus, su kuriais pažįstami esame jau daugelį metų. Su Ryčiu Cicinu esame pažįstami dar nuo studijų laikų, abudu mokėmės J. Gruodžio konservatorijoje, aš mokiausi Operinio dainavimo o Rytis – chorvedybą. Abudu esame dainavę Kauno muzikinio teatro chore. Po to mūsų keliai vėl susitiko Kauno „Trijų Mergelių“ restorano programoje, abudu pradėjome savo solinę veiklą ir daug koncertavome, kartais susitikdavome bendruose renginiuose. Po ilgos pertraukos Rytis mane pasikvietė kartu į savo koncertinį turą po Lietuvą. Turėjome daug bendrų koncertų. Rytis labai puikus draugas, su kuriuo susitikus visada turime apie ką paplepėti. Turime ką prisiminti ir smagiai pasijuokti, nes Rytis ne tik puikiai dainuoja bet ir turi puikų humoro jausmą.“

REKLAMA

Aušrinė į gimtadienio fiestą taip pat pakvietė ir draugą, kurio svajonė – dainuoti. „Dar vienas senų laikų draugas, kurį taip pat pasikviečiau pasirodyti kartu scenoje yra Igoris Jarmolenka. Su juo bendraujame taip pat jau ne vieną dešimtmetį. Nuo „Trijų Mergelių“ laikų, kai kartu dirbome vienoje programoje. Igoris tuo metu buvo šokėjas. Vėliau su juo susitikome po ilgos pertraukos jo restorano gimtadienyje. Igoris yra verslininkas, valdantis keleto picerijų tinklą Lietuvoje. Pasirodo, kad jis daugelį metų svajojo būti dainininku. Kai tik rasdavo laisvo laiko, tuomet skubėdavo į dainavimo pamokas. Po ilgų metų jo svajonė išsipildė“, – šyptelėjo Aušrinė.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, šventėje pasirodys ir jos artimas bičiulis, su kuriuo netikėtai susipažino prieš 8 metus. 

„Su Radži mes susipažinome vasarą po koncerto pas Vitaliją Katunskytę. Žinojau jį iš TV projekto. Man įsiminė jo šmaikštūs pasisakymai, aršus charakteris, charizma, kuri liejosi per kraštus net už TV ekranų, todėl susitikti gyvai ir pabendrauti buvo labai įdomu. Kai susitikome ir pabendravome, tuomet supratome, kad turime labai daug bendro. Pradedant meile muzikai... Mane visada žavėjo romų muzika ir dainos. Labai džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsirado šie talentingi ir puikūs draugai. Vieni anksčiau, o kiti  – vėliau. Manau, kad gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai“, – viltingai kalbėjo atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prabėgę metai ir padėka

Atlikėja jau kitąmet paminės 30 metų scenoje jubiliejų. Moteris neslėpė, kad nė kiek nesigaili, jog pasirinko tokį kelią ir nori padėkoti savo klausytojams bei tėveliams, kurie ją palaiko.

„Džiaugiuosi, kad esu reikalinga savo gerbėjams, kad mano klausytojų ratas tik didėja, o jų amžius dar ir jaunėja. Noriu ypač padėkoti savo tėveliams už kantrybę. Už tai, kad nuo mažų dienų augau su muzika ir dainomis. 

 Ačiū visiems, kuriuos sutikau savo muzikiniame kelyje. Turiu daug nuostabių draugų. Tiek kolegų, tiek gerbėjų. Labai tikiuosi, kad su daugeliu susitiksiu koncerte, kuris įvyks lapkričio 13 d. Visus jus labai myliu ir vertinu. Nesvarbu, kad susitinkame retai, bet jūs visada esate mano širdyje“, – džiaugėsi pašnekovė.

REKLAMA

Paklausta, o kokie gi buvo prabėgę metai, Aušrinė tikino, kad darbingi: „Buvo labai daug koncertų, švenčių. Gal po karantino žmonės norėjo atsiimti su kaupu, todėl krūvis buvo labai didelis. Šie metai man buvo labai geri visomis prasmėmis. Vienintelis dalykas ko sau palinkėčiau gimimo dienos proga – sveikatos. Kartais didelis darbo krūvis pristabdo, todėl linkiu sau kartais pasakyti „stop“ ir pailsėti.“

Baigdama pokalbį apie prabėgusius metus bei laukiamą koncertą, Aušrinė džiaugėsi, kad į jį atvyks ir vyras su sūnumi bei jos tėvai.

REKLAMA

„Labai džiaugiuosi, kad į šį mano šventinį koncertą atskris ir sūnus, ir vyras. Turbūt tai pirmas mano gimtadienis, kai bus visi mano artimiausi žmonės. Bus ir tėveliai. Labai tikiuosi, kad ir mamos sveikata nesutrukdys atvykti ir pabūti kartu. Esu paruošusi staigmenų žiūrovams ir tėveliams, ir draugams. Vakaro vedėjas bus Giedrius Gustas. Bus ir šokėjų grupė „Melicha dance“ iš Šiaulių. Labai noriu dar padėkoti vakaro muzikantams – būgnininkui Pauliui, smuikininkei Paulinai ir pianistei Evangelinai“, – džiaugėsi ji.

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų