Aukcione ketinama parduoti skandalingą princesės Dianos nuotrauką

Anksčiau niekada neskelbta nuotrauka, kurioje princesė Diana sėdi ant kelių nežinomam jaunuoliui, išstatyta parduoti JAV interneto aukcione "RR Auction”. Tai ketvirtadienį pranešė AFP.

Nespalvotoje 20 x 25 centimetrų dydžio nuotraukoje matyti jauna Diana, sėdinti ant kelių maždaug jos amžiaus vyrui ir skaitanti knygą. Į nežinomo fotografo kadrą taip pat pateko viskio "Johnnie Walker” butelis. Fotografija datuojama 1981 vasario 26 d. Tokiu atveju ji buvo daryta praėjus dviem dienoms po to, kai buvo paskelbta apie Dianos Spencer ir princo Charleso sužadėtuves. Ant nuotraukos yra užrašas "neskelbti” ("not to be published”). Kaip sakė aukcionų namų atstovas, "nuotrauka būtų parduota už kokį tūkstantį dolerių, bet šis užrašas daro ją kur kas brangesnę”.

"RR Auction” įsigijo nuotrauką kartu su fotoarchyvu, kuris anksčiau priklausė bulvariniam Didžiosios Britanijos leidiniui "The Daily Mirror”. Šis nesiryžo spausdinti atvaizdo, laikydamas jį "pernelyg drąsiu”. Varžytinės vyks sausio 17-24 dienomis.

Princesė Diana ir princas Charlesas susituokė 1981 metų liepos 29 d. Praėjus metams po skyrybų, 1997 metų vasarą, Diana žuvo per automobilio katastrofą Paryžiuje.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų