Atvykusi į Assyakirin mečetę C. Middleton atrodė kaip velionė princesė Diana

Šį rytą Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė atliko paskutiniąją karališkąją pareigą Pietryčių Azijoje. Princas Williamas su žmona Catherine Middleton apsilankė didžiausioje Malaizijos Assyakirin mečetėje.

Prieš įeinant į mečetę Kate privalėjo nusiimti savo mėgstamus LK Bennett prekinio ženklo aukštakulnius ir, kaip reikalauja islamo religija, galvą apsidengti skara. Viduje karališkoji pora buvo supažindinta su pasiruošimo maldai procesu ir mečetės reikšme vietos bendruomenei.

Kate Middleton vilkėjo baltą Beulah London mados namų suknelę. Šį prekinį ženklą sukūrė artima Kate ir Williamo draugė, anglų aristokratė Lady Natasha Rufus Isaacs, kuri dienraščiui DailyMail sakė:

„Mums labai pasisekė, kad visiškai naujas verslas sulaukė karališkosios poros ir kitų garsenybių palaikymo. Kiekvieną kartą, matydama garsius žmones vilkint Beulah London drabužius jaučiuosi pagerbta ir tai parodo, kiek daug po šiai dienai pavyko pasiekti.“

Dėvėdama skarą Kate Middleton daugeliui priminė velionę Princesę Dianą, kai ši vilkėdama panašaus stiliaus suknelę ir skarelę 1922 metais lankėsi Egipto mečetėje ir 1996metais Pakistano ligoninėje.

REKLAMA

Apie apsilankymą Assyakirin mečetėje karališkosios poros patarėjas sakė: "Tai yra pirmas kartas kuomet kunigaikštis ir kunigaikštienė lankosi šioje mečetėje. Assyakirin mečetė yra svarbi Jungtinės Karalystės kultūros ir dominuojančios religijos dalis.“

Prieš išvykdama karališkoji pora paliko savo autografus mečetės lankytojų knygoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų