Atvirais pasisakymais garsėjančiai komikei Kathy Griffin diagnozuotas plaučių vėžys

Atvirais pasisakymais garsėjanti JAV komikė Kathy Griffin, kurios dešimtmečius trukusi karjera 2017 metais vos nežlugo po makabriško pokšto su prezidento Donaldo Trumpo nukirstą galvą vaizduojančiu muliažu, pirmadienį prisipažino, kad serga plaučių vėžiu.

„Man bus atlikta operacija, per kurią bus pašalinta pusė kairiojo plaučio. Taip, aš sergu plaučių vėžiu, nors niekada nerūkiau!“ – sakoma 60-metės K. Griffin pareiškime socialiniame tinkle „Twitter“.

Jos gydytojai yra nusiteikę optimistiškai, rašo komikė, nes vėžys yra pirmos stadijos ir aptiktas tik kairiajame plautyje. Po operacijos jai neturėtų būti taikoma chemoterapija ar švitinimas.

„Po mėnesio ar mažiau turėčiau vėl būti ant kojų“, – sakė ji.

K. Griffin yra novatoriška komikė, kurios 2008 metais išleistas debiutinis albumas „For Your Consideration“ buvo pirmasis moters komikės rinkinys, atsidūręs populiariausių „Billboard“ humoristų sąrašo viršūnėje. Vėliau ji išleido dar penkis albumus ir nusifilmavo daugybėje filmų ir televizijos šou.

Tačiau 2017 metais apdovanojimų pelniusi komikė pozavo su muliažu, vaizduojančiu nukirstą kruviną tuometinio prezidento D. Trumpo galvą. Nors moteris už šį savo pokštą greitai atsiprašė, pasipiktinimą reiškė tiek konservatoriai, tiek liberalai. Po šio incidento K. Griffin prarado darbą televizijoje CNN.

Nuo to laiko K. Griffin viešai prabilo apie užgauliojimus, kurių sulaukė. Pirmadienį paskelbtame interviu televizijai „ABC News“ ji pasakojo, kad tai ją pastūmėjo prie priklausomybės nuo nuskausminamųjų ir net bandymo nusižudyti.

„Ironiška, kad kiek mažiau nei prieš metus aš tenorėjau numirti, o dabar viskas, ko noriu – gyventi“, – sakė ji.

„Tai buvo velniškai sunkūs ketveri metai“, – tviteryje parašė komikė ir pridūrė: „Bet man viskas bus gerai.“

Nuo COVID-19 pasiskiepijusi moteris taip pat parašė, kad „nesiskiepijimo pasekmės galėjo būti dar sunkesnės“. „Prašau, reguliariai tikrinkitės sveikatą. Tai išgelbės jums gyvybę“, – paragino K. Griffin.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų