tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Kate Middleton aprangai pinigų negaili: atskleidė, kuris jos įvaizdis brangiausias

Kate Middleton (40) yra viena didžiausių stiliaus ikonų pasaulyje. Kate yra parodžiusi daugybę ikoniškų ir nepamirštamų įvaizdžių, tačiau vienas iš jų kainavo neįtikėtinai daug.

18

Kate Middleton (40) yra viena didžiausių stiliaus ikonų pasaulyje. Kate yra parodžiusi daugybę ikoniškų ir nepamirštamų įvaizdžių, tačiau vienas iš jų kainavo neįtikėtinai daug.

REKLAMA

Nors Velso kunigaikštienė ne kartą parodė, kad nėra itin išlaidus žmogus, kartais ji aprangai ji išleidžia kiek daugiau, rašo express.co.uk.

Vienas mėgiamiasių Kate dizainerių – Alexanderis McQueenas, ir ji ne kartą buvo užfiksuota dėvinti jo kurtus drabužius. Tarp šių progų – jos sūnaus, princo Louiso krikštynos, 2021 m. „Earthshot“ apdovanojimų ceremonija ir net jos vestuvės, kuriose ji vilkėjo šio dizainerio kurtą vestuvinę suknelę.

Princesė ne kartą rinkosi drabužius iš mirusio dizainerio kolekcijos.

Brangiausia princesės suknelė, neskaitant vestuvinės, kainavo 8294 eurus, o viešumoje ji ją vilkėjo tik du kartus. Ją sukūrė Alexanderis McQueenas.

REKLAMA

Pirmą kartą princesė šią juodai žalią, gėlėtą suknelę vilkėjo 2017 m. per „BAFTA“ apdovanojimus. Šį įvaizdį ji užbaigė aukštai sušukuotais plaukais ir Alexander McQueen delninuke.

REKLAMA

Antrą kartą suknelę moteris vilkėjo 2019 m. „Portrait Gala“ renginyje. Tą kartą ji buvo šiek tiek perdaryta – vietoj plonų petnešėlių ji vilkėjo pečius dengiančias rankoves.

Tai vienas iš įvaizdžių, prisidėjusių prie princesės, kaip vienos iš geriausiai besirengiančių karališkosios šeimos atstovių, reputacijos.

Ši suknelė iš pirmo žvilgsnio, nors ir graži, neatrodo, kad kainuotų daugiau nei 8 tūkstančius eurų.

Vienas įsimintiniausių ir populiariausių Kate įvaizdžių buvo auksinė Jenny Packham suknelė, kurią ji vilkėjo 2021 m. rugsėjį per Džeimso Bondo filmo „Nėra laiko mirti“ premjerą.

REKLAMA

Remiantis „Google Trends“ duomenimis, po to, kai kunigaikštienė viešumoje pasirodė vilkėdama šią suknelę, per savaitę 809 proc. padaugėjo paieškų „auksinė blizganti suknelė“.

Tačiau ji nė iš tolo nebuvo tokia brangi kaip juodai žalia dizainerio Alexander McQueen suknelė, kurią vilkėjo Kate.

Pranešama, kad suknelė kainavo 5 tūkstančius eurų, o daugelis mados kritikų ją laiko vienu geriausių jos įvaizdžių iki šiol.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų