Atskleista, kurios šalys finale skyrė daugiausiai balsų Lietuvai: rezultatai nustebins

Sekmadienio vakarą Lisabonoje nugriaudėjo didysis „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas. Jį laimėjo Izraelio atstovė, tuo tarpu Lietuva, nors jai ilgą laiko buvo pranašauta 5-toji vieta, užėmė 12-ąją.

82

Šiandien atskleista, kurios šalys Lietuvai skyrė daugiausiai balsų.

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Zasimauskaitės kelias „Eurovizijoje“

Televizijos žiūrovai mūsų šaliai buvo itin dosnūs. 12 televizijos žiūrovų balsų Lietuva gavo iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Norvegijos, Latvijos ir Estijos. 7 balsus skyrė Švedija ir Gruzija. 6 balsus skyrė Kipras. 5 balsų sulaukėmė iš Maltos, o 4 balsus I. Zasimauskaitei skyrė Vokietija. 2 balsus mūsų šaliai skyrė Ukraina.

Komisija, deja, nebuvo tokia dosni. 12 balsų Lietuvai skyrė Kroatijos komisija. 10 balsų sulaukėme iš Estijos ir Bularijos atstovų. 7 balsus Lietuvai skyrė Nyderlandai, o 6 – Portugalija ir Rumunija. 5 balsų sulaukėmė iš Vengrijos ir Baltarusijos žiuri. Kaip ir Vokietijos televizijos žiūrovai, taip ir jos komisijos nariai Lietuvai skyrė 4 balsus. Dar 4 Lietuvai skyrė ir kaimynai latviai. 3 balsų sulaukėme iš Australijos ir Rusijos, o 2 gavome iš Gruzijos. Dar po 1 balsą Lietuvai skyrė Lenkija ir Čekija.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Romas
2018-05-13 12:03:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nustebino!!!!!????????? Ar tai kad lietuviai uz lietuvius balsuoja?Toks nesaziningas balsavimas iskreipia visus rezultatus. Nusileiskit viena kart an zemes
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų