Atskleidė, kokie buvo paskutiniai princo Philipo žodžiai sūnui: neprarado humoro jausmo

Princas Čarlzas pasidalino paskutiniu pokalbiu su pavasarį mirusiu tėvu princu Čarlzu. Panašu, jog savo savotiško ir kartais net labai tamsaus humoro jausmo Philipas neprarado iki pat pabaigos. 

Princas Čarlzas turėjo galimybę pasikalbėti su tėvu dieną iki jo mirties. Naujame BBC dokumentiniame filme apie princą Philipą, Čarlzas atskleidė, apie ką jie tądien kalbėjosi. 

„Kalbėjau su juo dieną prieš jo mirtį. Mes kalbėjomės apie jo šimtąjį gimtadienį. Aš kalbėjau pakėlęs balsą, nes jis jau šiek tiek kurto. Sakiau jam – mes kalbame apie tavo gimtadienį ir ar planuosime pobūvį.

Spėkite, ką jis atsakė? „Na, bet aš tam turėsiu būti gyvas“!. Aš pasakiau, kad žinojau, kad jis taip atsakys“, – kalbėjo princas Čarlzas.

Dokumentinis filmas, turintis „nupiešti unikalų princo Philipo portretą“, pasirodė rugsėjo 22-ąją per BBC One kanalą. BBC anksčiau išleido filmo anonsą, kuriame matomi keturi karališkosios šeimos atstovai – Williamas ir Harry tarp jų.

Princas Harry sakė, jog senelis „buvo savimi ir neketino dėl to atsiprašinėti“. Williamas prisiminė Philipą kaip „žmogų, kuris buvo už visko, ko jie pasiekė“.

Zara Tindall anonse atskleidė, jog princo mirčiai toli gražu nebuvo pasiruošusi: „Niekada neturėjau progos pasiruošti jį prarasti, nes jis visada buvo šalia“, – teigė Z. Tindall. 

O Philipo sūnus, sosto paveldėtojas princas Čarlzas sakė, jog šeimai pasisekė turėti jį beveik visą amžių. 

Filme taip pat pasirodė karalienė Elžbieta II, taip pat princo Philipo vaikai princesė Anne, princas Andrew ir princas Edvardas. Taip pat savo prisiminimais dalinosi visi princo anūkai.

Princas Philipas mirė šį balandį, būdamas 99-erių metų amžiaus. 


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2021-09-25 20:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Princas Čarlzas pasidalino paskutiniu pokalbiu su pavasarį mirusiu tėvu princu Čarlzu. Ar Jus zurn..aliugos skaitot kokias nesamones rasote
Atsakyti
0

R
Relax
2021-09-25 13:51:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Princas Charlzas su princu Charlzu? Su savim šnekasi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų