Atskleidė, kas slypi už garsiosios „Draugų“ fontano scenos: ne viskas buvo taip linksma

Moniką Geller vaidinusi buvusi „Draugų“ žvaigždė Courteney Cox atviravo apie tai, ką ji iš tikrųjų galvojo apie įžangos scenos filmavimą fontane – ir tai nebuvo taip smagu, kaip atrodė

Courteney Cox rizikuoja sugadinti serialo „Draugai“ gerbėjams įžanginės scenos fontane magiją.

Šioje scenoje matoma, kaip serialo žvaigždės Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perris, Davidas Schwimmeris ir Mattas LeBlancas buvo matomi besitaškantys dideliame fontane.

Bet, matyt, pasak Cox, nereikėtų apsigauti dėl plačių aktorių šypsenų ir juoko, nes ji atskleidė, kad tos scenos filmavimas nebuvo toks įdomus, kaip atrodė.

56-erių aktorė „Ellen DeGeneres šou“ papasakojo, kaip buvo nufilmuota žymi NBC serialo scena. Diskutuodamas apie būsimą „HMBO Max Friends“ susitikimą, DeGeneres ištraukė fontano nuotrauką ir paklausė, kieno idėja tai buvo.

„Na, tai tikrai nebuvo mano“, – juokavo aktorė – „Mes ilgai buvome tame fontane. Kažkas pagalvojo, kad bus smagu, ir leisk man pasakyti, kas nutiko: nesmagu šokti fontane valandų valandas. Prisimenu, kai Matthew Perry vienu metu pasakė – o mes tuo metu nebuvome tokie gerai pažįstami – „ Nebeprisimenu laiko, kai nebuvau šiame fontane. Žodžiu, mes buvome pavargę: „Kiek ilgai dar apsimesime, kad mėgstame šokti vandenyje? Tai buvo smagu – bet ne iš tikrųjų“.

Tačiau Cox ne viskas buvo niūru, nes ji prisiminė ir malonius dalykus, susijusius su serialu.

Kalbėdama apie tai, koks buvo naujojo susitikimo filmavimas, ji prisipažino: „Tai buvo neįtikėtina, taip emocinga“, nes pirmą kartą aktoriai po 15 metų susitiko toje pačioje filmavimo aikštelėje.

Ji pridūrė: „Tai buvo puiku – mes turėjome daug ypatingų staigmenų... tai buvo fantastiška. Tikrai buvo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų