Atskleidė „Didžiojo šou burbulas“ pasirodymų temas: dalyviai sugrįš į praeitį

Praėjusį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3Play eteryje pasirodė dar viena „Didžiojo šou burbulas“ laida. Šįkart dalyviai turėjo parengti pasirodymus pagal meilės temą– vieniems ji buvo paskirta iš anksto, tuo tarpu kiti turėjo galimybę pasirinkti ją patys.

Ir nors nuotaika buvo kaip niekada šventiška, kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikinti teko šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi, o jų vietą pakeitė Indrė Launikonytė.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – dešimtmečiai.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: šokėjams Ustin ir Ieva jie turės atlikti antrojo praėjusio dešimtmečio kūrinį, o Gabijai ir Žygiui atiteko 90-asis dešimtetis. Justinas Lapatinkas teks pasirinkti 2000-2010 hitą.

Temos paskelbimas:

Aleksandrui Ivanauskui-Farai atiteko daina „Mažoji legenda“, Mariui Jampolskiui – atlikėjo Elvio Presley dainos. Miai išsitraukė Sios „Chandelier“ dainą. Irenai Starošaitei atiteko Whitney Houstons „I will always love you“. Norbertui – Michael Bublé „Feeling Good“, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai - Fergie „A Little Party Never Killed Nobody“. Dainininkui Radžiui burtai lėmė, kad šis turės atlikti Stasio Povilaičio dainą „Senieji Vilniaus stogai“. Naujokei Indrei atiteko Dua Lips daina „Physical“. 

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/


Rašyti komentarą...
c
cha cha cha
2021-04-20 18:55:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dainininkui Radziui BURTAI leme, kad atiteks Povilaicio daina. Kazkodel nesistebiu, kad jam isskirtinai burtai lemia tik Povilaicio ar panasias praejusio simtmecio dainas, kurias jis siaip ne taip pajegia sudainuoti. Jei butu tikri burtai, tai ir dainos butu kiek kitokios. :)))
Atsakyti
-5

n
na ir
2021-04-20 19:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko cia verkiate del lietuvisku dainu? Kokios problemos? Isijunkite "Duokim garo" ziurekite ir klausykite. Ten vien lietuviskos dainos. Cia dainininkai turi parodyti ka sugeba, o ne vien tik uzstales dainas dainuoti.
Atsakyti
-2

>
> bet
2021-04-20 23:28:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko cia vidus? Pasirodymai vyksta scenoje.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų