• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Joks didis dalykas pasaulyje neapsiėjo be aistros“, – tokiais garsaus filosofo Georgo Hėgelio žodžiais svečius, susirinkusius į atnaujinto tapų baro „Pulpo“ atidarymą, pasitiko jo šeimininkas Patrikas Pratusevičius. 

42

„Joks didis dalykas pasaulyje neapsiėjo be aistros“, – tokiais garsaus filosofo Georgo Hėgelio žodžiais svečius, susirinkusius į atnaujinto tapų baro „Pulpo“ atidarymą, pasitiko jo šeimininkas Patrikas Pratusevičius. 

REKLAMA

Pasveikinti jauno vaikino, karantino metu nusprendusio pakeisti savo gyvenimą ir nerti į jo širdžiai artimą sritį, atvyko ir mados dizainerė Julija Janus, verslininkė Neringa Čebatorienė, olimpietė Eglė Balčiūnaitė, fotomodelis Gabrielė Gutt, televizijos, radijo ir renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas su žmona Dovile, fotomenininkė Rūta Andrė, dailininkas Valerijus Šatunovas, aktorė Lina Bražinskaitė, dainininkė Urtė Šilagalytė, televizijos laidų vedėjas ir keliautojas Žygimantas Barysas, dainininkė Asta Pilypaitė, komunikacijos specialistė Rolanda Lipnevičiūtė, stilingieji sostinės svečiai Eugene Vigner ir Kim Bartholdy, modelis Almantė Pociūtė, grožio ekspertė Emerita Norkeliūnė bei kiti. 

Susirinkusiųjų aplodismentų sulaukė ir aktorė Aurelija Tamulytė, kūrusi efektingą bei jaukų ispaniško stiliaus baro interjerą.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jos, šios šalies kultūra yra neatsiejama nuo aistrų, glaudaus bendravimo, gausių vakarienių ir betarpiškos atmosferos, puikiai įsiliejančios į vakarietiško Vilniaus gyvenimą. Tam, kad sustiprinti emocijas, interjero autorė itin kruopščiai apgalvojo ne tik visų vizualiausių dekoro elementų dizainą ar sienas puošiančių nuotraukų temas, bet ir įvairias smulkmenas, sujungiančias visą baro pasaulį į jaukią atmosferą. 

REKLAMA

Apie tai, kad išieškotos detalės, esančios supančioje aplinkoje, skatina prisiminti dalykus, įkvepiančius pasitikėti savo vidiniu pasauliu, kalbėjo ir vakaro svečiai. 

„Didžiausia mano aistra – kūryba. Kurti dizaino sprendimus. Bendradarbiauti su žmonėmis, juos suvesti, „užkurti“ bendruomenes. Dar labai mėgstu kulinarinius eksperimentus. Mano virtuvė – mano laboratorija“, – pasakojo Julija Janus. 

„Stengiuosi viską daryti su aistra. Sportuoti, „sirgti“ už kitus sportuojančius, klausytis muzikos, ragauti maistą, dirbti. Kartais aistra tikrai užkaista, o būna, kad ir lengvai liepsnoja. Dabar mano aistra sportas – patinka jausti pokyčius, juos matyti. Motyvuojantis aistringai siekti tikslo. Kokio? Dar nežinau“, – šypsosi Ž. Stakėnas. 

REKLAMA
REKLAMA

Bičiulius į pokalbį įtraukusiame vakare apsilankiusi dainininkė A. Pilypaitė užsiminė, kad jos aistra ne tik bendravimas, bet ir šokis. 

„Dabar beveik pamiršta aistra – šokiai – padėjo man drąsiai ar net pakiliai atlaikyti ir sunkias akimirkas“, – patikina pašnekovė. 

Skanų, lengvą maistą, bičiulių kompanijas, įdomius pokalbius savo aistromis įvardino daugelis vakaro svečių. 

Tuo tarpu pripažinta aktorė A. Tamulytė užsimena daugelį metų besidominti interjerais ir tai vadina sritimi, kuri ją įkvepia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žinoma moteris paatviravo – tapų baras yra ne pirmoji vieta, kurios įkūrėjai pasikliovė jos meile estetikai bei subtilumui. 

Kalbėdamas apie tai, kas jam svarbu, P. Pratusevičius neabejojo – restoranų pasaulis yra jo gyvenimas, užsidegimas, noras tobulėti ir kurti svečiams teigiamas emocijas. 

„Būčiau gailėjęsis, jei nebūčiau pabandęs“, – apie sprendimą pradėti savarankišką veiklą, reikalaujančią atidos ir svetingumo, kalba P. Pratusevičius, nuo 19 metų gilinęsis į maitinimo verslą bei dirbęs aptarnavimo sferoje. 

REKLAMA

Jis patikino – darbas jam mielas, todėl lengvais užkandžiais ir pagal savitą receptą paruoštu aštuonkoju jau garsėjančios vietos duris jis atveria kasdien. 

„Man tai – ir nauji potyriai, bendravimas, laikas su žmonėmis. Matyti svečių džiaugsmą – brangus dalykas. Žinoma, visada yra kur pasitempti ir ko mokytis. Tad, kiekvienas patarimas man yra galimybė“, – sako P. Pratusevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų