Atlikėjos MakSim klipų režisieriaus mirtis nuo COVID-19 pribloškė artimuosius: „Tarytum sudegė“

Rusijos atlikėjos MakSim vaizdo klipų režisieriaus Vadimo Šatrovo mirtis buvo didžiulis netikėtumas jo artimiesiems. Rusijoje siaučiant koronavirusui vyras užsikrėtė klastinga infekcija ir mirė ligoninėje vos per savaitę.

Jo draugė, grupės „Melnica“ atlikėja Natalija O’Šei, atskleidė, kaip klostėsi liga, skelbia „RIA Novosti“.

„Vadimas sudegė faktiškai trumpiau negu per savaitę. Matyt, tai indų atmaina. Jis, deja, nespėjo pasiskiepyti. Aš skaičiau jo žinutes „Facebook“, kuomet jis jau išgyveno kelias klinikines mirtis ir „išėjimus iš kūno“. Tai buvo neįtikėtinai siaubinga“, – pasakojo atlikėja.

Vyras mirė birželio 29-ąją, nors iki tol, kiek leido jėgos, aktyviai pasakojo apie savo būklę socialiniuose tinkluose. Apie režisieriaus mirtį pranešė jo žmona Žana Karabalajeva. „Šiandien paryčiais mirė mano vyras Vadimas. Plaučių pažeidimas siekė 55 proc. Draugai. Aš atsidūriau nesuprantamoje man situacijoje… Kovidas atėjo į mano šeimą ir pasiėmė iš mūsų su Sofi Vadimą! Aš nė sykio gyvenime nebuvau tokioje situacijoje. Kaip elgtis ir ką daryti, nesuvokiu“, – savo paskyroje „Facebook“ rašė ji.

Pati Ž. Karabalajeva tuomet gydėsi namie nuo plaučių uždegimo.

Paskutinį įrašą V. Šatrovas paliko savo paskyroje naktį į birželio 26-ąją. Joje jis užsiminė apie mirusį palatos kaimyną.

Režisierius be atlikėjos MakSim dirbo su Rusijos žvaigždėmis Dima Bilanu, Borisu Grebenščikovu, grupe „Melnica“ ir kitais.


Rašyti komentarą...
R
RA
2021-07-05 18:26:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai ,ai - žurnalistai nepilną informaciją pateikiate.Kodėl neparašėte kad pati MakSim dabar guli ligoninėje labai sunkios būklės, o gal jau ir numirė, reikėtų pasitikslint. Ir dar praleidote, neparašėte jog pavasaryje kartu su režisieriumi buvo va aakcinacijos kabinete, gavo vietinės gamybos marmaliuką.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų