Atlikėjas Soliaris tapo dėstytoju

„Nesivaikau pigios reklamos. Stengiuosi save pateikti per muziką, naujas dainas ir kūrybą“, – taip savo prioritetus įvardija dainininkas Soliaris. Tikriausiai šis požiūris ir sudomino Lietuvoje vykstančių mokymų „Verslas veža“ organizatorius. Atlikėjas pakviestas tapti jų dėstytoju.

„Verslas veža“ – tai mokymai, kurie skatina jaunimą imtis verslo, išbandyti save. Soliario mokymų tema – „Jaunas žmogus pramogų versle“. Atlikėjas drąsiai pasakoja apie pramogų pasaulio užkulisius, realybę, kurios nemato televizijos žiūrovai ar koncertų klausytojai.

Taip pat – koks buvo kelias po televizijoje sukurto jo įvaizdžio ir dar daugybę dalykų, kuriuos turi žinoti jaunas žmogus, žengdamas į pramogų pasaulį. „Nesvarbu, ar jaunas žmogus nori dainuoti, būti TV ar radijo laidų vedėju, ar šiaip suktis pramogų pasaulio užkulisiuose. Jis turi žinoti, kas ten vyksta, pasirengti sunkiems išbandymams, kurių šiame versle yra labai, labai, labai daug“, – sako atlikėjas.

Turbūt ne kiekvienas pramogų verslo žmogus sutiktų dalintis tikrąja informacija. Bet atlikėjas sutiko kalbėti atvirai. „Pigus ir greitas rezultatas yra tik išorė, o po ja slypi kiti dalykai. Lietuvos pramogų verslas yra nedidelis, tad čia vieni kitus gerai pažįsta ir kiekviena klaida matoma kaip per padidinamąjį stiklą“, – sako Soliaris, kuris jau lapkričio 15 dieną tauragiškius kviečia susitikti mokymuose „Verslas veža“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų