Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformą

Žiūrovų pamiltas komiškasis TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ jau trečiajame savo sezone ir toliau negaili linksmų nuotykių ir nesibaigiančio humoro. Žiūrovus pasiryžę kaskart nustebinti aktoriai patiria ne tik didelių išbandymų, bet ir linksmų netikėtumų: seriale nusifilmavęs atlikėjas Martynas Kavaliauskas turėjo galimybę pasimatuoti policininko uniformą ir trumpam apsimesti pareigūnu.

15

M. Kavaliauskas aktoriaus profesiją išbandė jau ne pirmą kartą. Atlikėjas prieš beveik aštuonerius metus filmavosi seriale, vėliau įgijo patirties teatre, dabar vaidina miuzikluose, tad savo pasirodymą seriale „Bruto ir Neto 3“ vertina teigiamai. „Su kūrybine komanda sutapo aura, nejautėme įtampos, viskas buvo aiškiai išdėstoma, paaiškinama. Manau, dėl to ir gerai sekėsi. Kaip antrą kartą po didesnės pertraukos, išėjo visai neblogai“, – sakė atlikėjas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformą

M. Kavaliauskas savo personažų iš kitų nėra linkęs išskirti. „Jis nėra kažkuo išskirtinis ar ypatingas. Jis paprastas, gal šiek tiek kerštingas, bet iš esmės valiūkiškas. Tiesiog jis turi įdomių kėslų. O galbūt tai galima laikyti pagalba – jis nori padėti atkeršyti kitiems personažams už tai, ką jie padarė draugams“, – pasakojo serialo aktorius.

REKLAMA

Seriale M. Kavaliauskas turėjo galimybę užsidėti uniformą ir suvaidinti apsimetėlį pareigūną. Dainininkas tikino, kad realiame gyvenime nėra tekę niekuo apsimesti ir panašių išdaigų kaip jo personažas, jis krėsti nemėgsta.

Atlikėjo personažas – šiuolaikiškas, hipsteriškas miesto jaunuolis. Ir nors vyras savęs su vaidmeniu netapatina, porą panašumų pavyko rasti. „Taip, aš taip pat esu visiškas miesto žmogus, gimiau ir augau Kaune, tad esu tikras miestietis“, – atskleidė M. Kavaliauskas.

Personažas seriale po atostogų grįžta iš egzotiškų kraštų. Atlikėjas prisipažino, kad ir gyvenime stengiasi kuo daugiau keliauti. „Labiausiai mėgstame šiltą orą, jūrą ar vandenyną. Kiti labiau mėgsta ekstremalias ar turistines keliones, o mes su mergina labiau mėgstam poilsines. Kelionėje stengiamės labiau atsipalaiduoti“, – mintimis dalinosi serialo aktorius.

M. Kavaliauskas prisipažino, kad mielai ir dar kartą taptų aktoriumi. Atlikėjas atviravo, kad labiausiai norėtų suvaidinti itin ryškaus charakterio personažą. „Ir dar norėčiau, kad tai būtų į mane nepanašus personažas. Manau tai padeda labiau įsijausti į vaidmenį“, – savo norais pasidalino atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų