5

 

Grupės „Magnit“ lyderė ir atlikėja Kristina Ivanova imasi naujo projekto. Kartu su prodiuserine kompanija „Culture Bridge“ ji ieško vokalistų - daininkė kurs naują muzikos grupę. Gerbėjai ėmė spėlioti: gal tai grupės „Magnit" pabaiga?

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kristina Ivanova kuria naują muzikos grupę

Apie tai, ketvirtadienio popietę, ji paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“ paviešinusi skelbimą: „Jei visą gyvenimą svajojai apie didžiąją sceną, nepraleisk savo šanso!“, – pakvietusi visus norinčius prisijungti prie naujos grupės rašė Kristina. Netrukus gerbėjai pradėjo spėlioti - galbūt irsta grupė „Magnit"? Tačiau merginų grupės lyderė tokius gandus neigia ir džiaugiasi sėkme.

„Prieš metus startavome su merginų grupe „Magnit” ir mums puikiai sekasi. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje jaučiamas naujų muzikos grupių ir projektų poreikis, tad poreikis gimsta savaime. Nuolat bendradarbiaujame su užsienio kompanijomis ir pastaruoju metu sulaukiame daug kvietimų dalyvauti įvairaus žanro muzikiniuose konkursuose, todėl matydami, kad galime pasiūlyti įvairių karjeros galimybių ir kitiems, nusprendėme pakviesti į atranką ir daugiau talentingų žmonių." - tv3.lt naujienų portalui pasakojo K. Ivanova.

REKLAMA

Kol kas dar neaišku, kokia bus būsimos grupės sudėtis. Dar nežinia, kiek joje bus narių, ar tai bus vien merginų ar vaikinų grupė, o gal mišrus kolektyvas. Grupės pavadinimas taip pat išlieka paslaptyje.

Visus, norinčius išbandyti savo jėgas konkurse dėl galimybės tapti naujos grupės dalimi, Kristina kviečia siųsti savo nuotrauką, vaizdo ir garso įrašą bei motyvacinį

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų