Ateities profesijas besirenkantiems vaikams – nuotykių pilna istorija

Apie tai, kuo svajoja būti užaugę, vaikai ima fantazuoti vos pradėję kalbėti. Prieš kurį laiką atlikta apklausa apie tai, kuo svajoja užaugę būti Lietuvos moksleiviai, atskleidė, jog berniukai be policininko profesijos dažnai nurodydavo vairuotojo, karininko, statybininko, gaisrininko, o mergaitės – kirpėjo, pardavėjo, šokėjo, dizainerio profesijas. Bet kas atsisakytų pasiūlymo tapti žvaigžde? Šią opciją į svajonių sąrašą turėtų grąžinti jau šį savaitgalį, rugpjūčio 6 dieną, kino ekranuose pasirodysiantis animacinis filmas visai šeimai „Svajoklis Budis 2”.

„Šiaip tai nėra tiek svarbu, kuo svajoji būti užaugęs, svarbu svajoti! Manau, kad daugelis iš savo patirties galime pasakyti, kad kalbos apie pasirinktas ateities profesijas retai kada iššipildo. Aš pats, kiek save pamenu, šventai tikėjau, kad tapsiu statybinio krano vairuotoju, o tik paaugęs supratau, jog jaučiu nežmonišką aukščio baimę. Tačiau filmą kūrėme ne apie pasiektą ar nepasiektą rezultatą, o apie jo siekimą“, – prieš premjerą pasakojo režisierius Markas Baldo.

REKLAMA

Lietuviškai dubliuota istorija pasakos apie roko muziką dievinantį šunelį Budį, kuris kartu su savo bičiuliais įkuria grupę ir tampa tikrais savo kaimelio numylėtiniais. Gitaros iš rankų nepaleidžiantis Budis mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka, nors kartais pasvajoja, jog būtų gerai sulaukti ir dar didesnio žinomumo – galbūt ne tik s avo kaimelyje.

Lyg tyčia, vieną dieną Budžio grupę išgirsta įtakingas muzikos prodiuseris Langas. Jis iš karto suvokia, kad Budis gali tapti įžymus ir pasiūlo jam bendrą koncertą su viena iš savo prodiusuojamų žvaigždžių – žavia lapute Fokse. Negalėdamas patikėti savo sėkme, Budis visa galva pasineria į naują nuotykį.

„Kino salėje mažieji žiūrovai pamatys, kad dėl savo svajonių neretai reikia ne tik paprakaituoti, bet ir pakovoti. Reikia nepasiduoti, kai kažkas kaišioja pagalius į ratus. Reikia susikaupti. O kartais dėl to, ko labai labai nori, tenka ir kažką paaukoti“, – intrigavo filmo kūrėjas.

Filmas visai šeimai „Svajoklis Budis 2” apie tai, kokia yra svajonės kaina, Lietuvos kino ekranuose pasirodys jau šį penktadienį, rugpjūčio 6 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų