Praėjusią savaitę spaudoje labiausiai blizgėjo televizijų paviliotos garsenybės. Du populiariausi TV kanalai įnirtingai varžosi, kuris kurį nustelbs žvaigždžių lietumi. Todėl ir "Veidų lenktynėse" pagrindinės varžybos vyksta tarp tų, kuriems pasisekė įlįsti į ekraną.

Dešimtuke - net du prodiuseriai: serialų "kepėjas" Rolandas Skaisgirys ir TV gelbėtojų laidų "virėjas" - Justinas Milušauskas. Tiesa, pastarajam ne mažiau matomumo atseikėjo ir skyrybos su jauna mylimąja Juste Ragauskaite.

Karolis Sakalauskas, Inga Valinskienė ir Larisa Kalpokaitė taip pat šmėžuos ekranuose. Kiekvienas darys tai, ką geriausiai sugeba - Karolis juokins, Inga šoks, o Larisa vaidins piktą ir valdingą moteriškę.

Vienintelį mados pasaulio atstovą dešimtuke - Kęstą Rimdžių - apleidžia jėgos. Kadaise puikavęsis pirmoje vietoje stilistas krenta antrą savaitę iš eilės.

Vaidą Židonytę į dešimtuką atvijo nelaimės. "Tris kartus apšvarintas namas, iš uždaro kiemo pavogtas prabangus dviratis, baldų kompanija, pristačiusi nekokybiškus baldus" - štai kiek bėdų užgriuvo gležnus manekenės pečius. Tačiau liaudies išmintis byloja: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Blogos naujienos itin domina žiniasklaidą, bet koks paminėjimas žiniasklaidoje - gera reklama, o gera reklama visuomet neša naudą.

REKLAMA

"Veidų lenktynių" dešimtuke po trijų mėnesių pertraukos vėl matome Astą Valentaitę. Gražiosios moters gyvenimas vis dar rieda nuokalnėn. Vedybos su milijonieriumi, pašliję santykiai, gresiančios skyrybos, "Fashion Gates" valdybos pirmininkės posto netekimas... Neatnešė Astai Laimutis laimės...

Kur kas šviesiau pirmąsias pozicijas užėmusių įžymybių gyvenime. Neseniai santuokos įžadus davęs krepšininkas Mantas Kalnietis vis dar išlieka lyderiu. O Aistė Jasaitytė ir Romanas Čeburiakas naujo žiniasklaidos dėmesio pliūpsnio sulaukė per Žolines - tądien jie iškėlė pagoniškas vestuves.


Rašyti komentarą...
a
asas
2009-08-24 22:44:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau šita - jokia ji ne žvaigždė, tegul nusileidžia ant žemės.
Atsakyti
0

z
zamas
2009-08-25 08:42:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asta Valentaitė - verslininkė xaxaxaxaxaxa vat čia tai naujiena :D:D:D su tokia verslininke tik gegutės kukavimus skaičiuoti
Atsakyti
0

a
ase
2009-08-25 14:28:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikejo tai Valentatei teketi uz Laimucio - iki siol butu abu laimingi ir kartu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų