Artimo netektį išgyvenanti Milita nepalūžo ir sudrebino „X faktorius. Žvaigždės“ sceną: eina šiurpai

Šį sekmadienį TV3 eterį drebina dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyks dar vienas Kėdžių iššūkį“ – dėl trijų vietų finaluose kovos merginos. Komandą šįkart sau renkasi Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai šįkart turi tik patariamąjį balsą.

Scenoje pasirodė ir vizažo meistrė Milita Daikerytė, kuri sužavėjo visus teisėjus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milita Daikerytė

Mergina išpopuliarėjo dar ankstyvoje paauglystėje ir buvo puikiai pažįstama vaikų auditorijai. Tiesa, muzikinę karjerą ji visiškai sustabdė būdama 18-os ir pasinėrė į grožio industriją.

Nepaisant to, kad 5-erius metus ji visai nedainavo, tačiau dainavimo įgūdžių neprarado ir sužavėjo visus teisėjus.

„Aš tave mačiau užkulisiuose, kuomet vaikščiojai. Nepyk, bet nepažinau tavęs iš karto. Dabar aš gailiuosi, kad užkulisiuose neišsišlaviau, neišsiploviau, nes tu turėjai vaikščioti raudonu kilimu. Po šio pasirodymo tu esi numeris 1 šioje scenoje. Šį vakarą. Ačiū“, – sakė M.Mikutavičius.

„Po šio pasirodymo supranti, kad ta scena verkia dėl tavęs. Tu verkei, o dabar jinai dėl tavęs verkia. Viskas buvo į 10-uką. Visomis prasmėmis“, – tikino S.Urbonavičius-Samas.

Savo susižavėjimo neslėpė ir J.Arlauskaitė-Jazzu. „Scenoje matome gryniausią artistę. Todėl, kad Militai šiandien yra labai sunki diena. Mirė artimas žmogus. Stovėti scenoje ir su tokia jėga... Aš neįsivaizduoju. Tai sugeba tik labai stiprus žmogus. 

Dainuoti taip, kaip tu mastai: tavo visas modelis, tavo visas kvėpavimas, tavo pertrauka. Tavo tas plyšelis scenoje, nusiraminimas ir supratimas, kad muzika galima tiesiog mėgautis. Niekam nieko neįrodinėjant. Situacija tavo šiandieninė, emocinė būklė ir kas čia įvyko – gražiausia akimirka per visus „X faktoriaus“ sezonus. Eina šiurpai“, – savo susižavėjimo neslėpė moteris.

Muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ – sekmadieniais, 19.30 val., per TV3 televiziją!

 


Rašyti komentarą...
G
Grigorijus valujevas
2020-09-21 17:55:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai niekam neidomu. Nemoka. Ne8 dainuoti nei ką. Talento nėra. Tegu eina lauk
Atsakyti
-5

A
As
2020-09-23 00:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet va vis koks nors debilas išlenda... Nei matė, nei girdėjo... Nei iškalbos, nei smegenų... Tegul eina lauk!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų