• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry ketina atsisakyti savo tėvo karaliaus Karolio III kalėdinio kvietimo ir pirmąsias Kalėdas po karalienės mirties praleis atskirai nuo karališkokios šeimos, skelbia mirror.co.uk.

Princas Harry ketina atsisakyti savo tėvo karaliaus Karolio III kalėdinio kvietimo ir pirmąsias Kalėdas po karalienės mirties praleis atskirai nuo karališkokios šeimos, skelbia mirror.co.uk.

REKLAMA

Šaltiniai atskleidė, kad princas Harry Kalėdų nesutiks su karališkąja šeima, nes  paaiškėjo naujų detalių apie jo dar neišleistą, bet jau kontoversiškų nuomonių susilaukusią memuarų knygą.

Šaltinių teigimu santykiai „beveik pasiekė dugną“ ir Sasekso kunigaikštis šventiniu laikotarpiu nesusitiks su karališkąja šeima, nes sausio 10 d. princo Harry memuarų knyga pasirodys viso pasaulio knygų lentynose.

Memuarų knyga, pavadinta „Spare“, kurioje rašoma apie tai, kaip jis augo sosto įpėdinio princo Williamo šešėlyje, jau sukėlė šoką tarp karališkosios šeimos narių.

REKLAMA
REKLAMA

Žinovai teigė, kad buvo tikimasi, jog po karalienės mirties nesutariančių giminaičių santykiai taps šiltesni.

Vienas informatorius sakė, kad šią savaitę karališkosios šeimos narius „visiškai nustebino“ knygos pavadinimas ir tolesnė informacija apie tai, kad Harry pateiks visą „nepagražintą tiesą“ apie gyvenimą karališkuosiuose rūmuose. Kunigaikštis ketina atskleisti prieštaringiausius karališkojo gyvenimo aspektus.

REKLAMA

Vienas šaltinis pridūrė: „Ši knyga gali reikšti bet kokių princo Harry norimų santykių su šeima pabaigą ir tai yra beviltiškai liūdna. Karališkoji šeima ruošiasi dar vienam įtemptam laikotarpiui, už kurį turi būti „dėkinga“ būtent Harry ir Meghan“

Praėjusiais metais duodami interviu JAV pokalbių laidų vedėjai Oprai Winfrey, 38 metų Harry ir Meghan tvirtino, kad vienas vyresnysis karališkosios šeimos atstovas rasistiškai komentavo jų tuomet dar negimusio sūnaus Archie odos spalvą.

REKLAMA
REKLAMA

Harry taip pat kalbėjo apie savo vaikystės nuoskaudas ir sudėtingus santykius su tėvu ir broliu. Svarbią vietą jo gyvenime užima tėvų santuokos iširimas ir motinos Dianos žūtis 1997 m. Paryžiuje įvykusioje automobilio avarijoje.

Būsimos memuarų knygos leidykla „Penguin Random House“ reklaminiame pranešime skelbia: „Pagaliau bus papasakota Harry istorija“.

Už trijų knygų sutartį jam sumokėta daugiau kaip 36 mln. svarų sterlingų, užsitikrinant 20 mln. svarų sterlingų avansą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nuo tada, kai jis grįžo į Kaliforniją, Harry su karališkąja šeima beveik nebendrauja. Tačiau manoma, kad po karalienės mirties jis kalbėjosi su tėvu apie galimybę suteikti princo ir princesės titulus savo vaikams – trejų metų Archie ir vienerių metų Lilibet. Tuo tarpu Bakingemo rūmai pranešė, kad karalius perims iš Harry atimtą garbingą karinį titulą.

Monarchas taps Karališkųjų jūrų pėstininkų generolu kapitonu – šias pareigas karalienė panaikino Sasekso kunigaikščiui persikėlus į JAV. Buvo spėjama, kad šis titulas atiteks princesei Anai.

Karališkosios jūrų pėstininkų kariuomenės 358-ąsias įkūrimo metines ketivrtadienį minėjusiems karališkiesiems jūrų pėstininkams skirtoje žinutėje karalius sakė: „Man labai malonu prisiimti jūsų generolo kapitono pareigas“.

Aišku viena,Megan nepatiko ,kad pasaulis demesy didesni rode Kate ,jai neisejo jos pralenkti .Kate grazesne,protingesne ,kulturingesne ,kita rase
Išvažiavo į Ameriką, viską metė, karališki rūmai iš jų nieko nenori bet su spekuliante žmona varo iš savo kilmės biznį ir taip be pabaigos. Kartą apdergė, kai karalienei sunku buvo jos vyras jau prie mirties.
pilnas kompleksų .O aferistė Markl tą puikiai žino ir naudojasi juo.
Apsijuoks princiukas prieš visą pasaulį,praras tėvą ,brolį, giminę,pagaliau,savigarbą ,garbę ,žmogiškumą!
Kažkada gailėsis dėl to ,bet bus šaukštai po pietų!
O tai jo žmonai tai su galva negerai.Ji tiesiog pakęst negali,kad kažkas už ją gražesnis ,turtingesnis ,protingesnis ir t.t.
Tokie ,kaip ji ,tai tėvą motiną parduotų dėl naudos!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų