• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Užsienetė mama Carly Johnson dėl jaunatviškos išvaizdos buvo praminta moteriškąja Benjamino Buttono versija. Žmonės mano, jog ji yra 17-metės dukters sesuo.

8

Užsienetė mama Carly Johnson dėl jaunatviškos išvaizdos buvo praminta moteriškąja Benjamino Buttono versija. Žmonės mano, jog ji yra 17-metės dukters sesuo.

REKLAMA

Moteris buvo praminta „moteriškuoju Benjaminu Buttonu“, nes nuolat buvo laikoma dukters seserimi. 40 metų Carly Johnson didžiuojasi 17 metų dukra Kia Douglas,  tačiau pastebi, kad nepaisant 23 metų amžiaus skirtumo žmonės dažnai mano, kad jos yra draugės.

Laimei, Carly nė kiek nepyksta dėl šios painiavos ir jos su dukra tik mielai pasijuokia. Nors, pasak jos, kartais tai sukelia nepatogumus, rašo mirror.co.uk.

„Mus nuolat laiko seserimis. Taip nutinka visur. Priimu tai kaip komplimentą, – pasakojo Carly. – Per dukros gimtadienį kavinėje paprašiau padavėjo, kad jis mus nufotografuotų su dukra, o sumišęs darbuotojas prisipažino manęs, jog mudvi draugės.“

REKLAMA
REKLAMA

Laimei, jos abi į tai žiūri paprastai.

Dalijasi net drabužiais

„Kia niekada nepyksta. Mes tikrai artimos ir net dalijamės drabužiais“, – sakė Carly.

REKLAMA

Dėl savo jaunatviškos išvaizdos Carly sako esanti dėkinga geriems genams.

„Mane vadina Benjaminu Buttonu, nes amžėdama aš jaunėju, – sakė ji. – Visada atrodžiau jauna pagal savo amžių. Kai man buvo 21-eri, atrodžiau kaip 16 metų.“

 

„Manau, kad mano jaunatviškumo paslaptis yra geri genai. Mano mamai 68 metai ir ji gerai atrodo, o mano senelei 90 ir ji sveika bei stipri, – pasakojo Carly. – Esu linkusi susitikinėti su jaunesniais vyrais, nes jaučiuosi jauna širdimi, tarsi man būtų vis dar 25 metai.“

Kartą vienas vaikinas paklausė, kas ta karšta jos draugė, o kai Carly atrėžė, jog tai jos dukra, vaikinas pasijuto labai nejaukiai.

Visai neseniai dukros gimtadienio proga į „Twitter“ įkelta judviejų nuotrauka sulaukė dviejų milijonų peržiūrų.

Beabejo, kad matosi sena kaip tarka tegul filtrus nuima.
Ta kuri žemesnė ir nusmukusiais buferiais
Motina tegu vaikšto su negražia drauge, o ne su jauna liekna stangria dukra
Fui kokia strošna
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų