Apskaičiuota, kiek pinigų per metus išleido Middleton drabužiams: suma privers išsižioti

Pastaruoju metu Kate Middleton dėl koronaviruso pandemijos viešumoje  pasirodė labai retai. Tačiau jos išlaidos drabužiams bei aksesuarams buvo įspūdingos.

10

Užsienio žiniasklaida pranešė, kiek moteris išleido pinigų pastaraisiais metais drabužiams.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apskaičiuota, kiek pinigų per metus išleido Middleton drabužiams: suma privers išsižioti

Analitikai apskaičiavo, kad šiais metais Kate Middleton išleido 93 tūkstančius svarų naujiems drabužiams ar aksesuarams įsigyti. Suma buvo tik šiek tiek mažesnė nei pernai, o tai labai nustebino karališkosios šeimos gerbėjus. 

Faktas yra tas, kad per pastaruosius 12 mėnesių kunigaikštienė beveik nedalyvavo jokiuose oficialiuose susitikimuose, kuriems reikėtų papildyti savo drabužių spintą dar vienu garderobu.

Dar 2020 m. kovo mėn. Kate kartu su vyru ir vaikais izoliavosi šeimos dvare. Visą šį laiką princo Williamo žmona rengė darbinius susitikimus „Zoom“.

Brangiausia K. Middleton apranga, kuomet ji lankėsi Dubline. Tada Kate pasirodė prieš fotografus su Catherine Walker paltu, Alessandra Rich smaragdo suknele ir Asprey Daisy Heritage auskarais. Bendra vaizdo kaina siekė 22 tūkstančius svarų, o vien auskarai kainavo 17 tūkstančių svarų.

Taip pat šiais metais Kate sumušė savo pačios perdirbtų drabužių rekordą. Kunigaikštienė dabar gerbėjų akivaizdoje pasirodė senais drabužiais, o tai sukėlė tik susižavėjimą. Jos drabužių spinta buvo papildyta suknelėmis ir palaidinukėmis iš masinės prekybos parduotuvių - ypač Kate dar labiau įsimylėjo „Zara“ drabužius.

Taip pat per savo tradicinį kalėdinį turą po Didžiąją Britaniją hercogienė pakeitė keturis viršutinių drabužių modelius, pirmenybę teikdama Catherine Walker ir Alexander McQueen modeliams.  


Rašyti komentarą...
z
zed
2021-01-27 09:55:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia susenus kaip 50metė.
Atsakyti
-1

V
Vija
2021-02-02 12:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei neparašytu sumos,ir neįtartum.
Bendro grožio nerasta,ko nepasakysi apie karalienę
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų