Apkūnus Taylor Swift brolis užaugo: merginos alpsta dėl šio svajonių jaunikio

Viena populiauriausių ir daugiausia uždirbančių dainininkių Taylor Swift labai artimai bendrauja su šeima. Savo tėvams ji gali būti dėkinga už paramą karjeros pradžioje, skirtas investicijas, o broliui – už betarpišką palaikymą.

24

Dvejais metais už sesę jaunesnis Austinas (25) nepraleidžia Taylor koncertų, palaiko ją pasaulinių turų metu. Jis taip pat dažnai ją lydi ir į įspūdingus muzikinius apdovanojimus, kur didžioji dalis garsiausių atlikėjų – jam puikiai pažįstami. Jis puikiai sutaria su viena geriausių Taylor draugių, dainininke Selena Gomez, bendrauja ir su sesers buvusiais: atlikėju Edu Sheeranu, prodiuseriu Calvinu Harrisu.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruoja: apkūnus Taylor Swift brolis išaugo į svajonių jaunikį

Toks Austino gyvenimas – dažno svajonė, nors kai ką jis mielai ištrintų iš atminties. Kadangi paparaciai šeimą persekiojo nuo Taylor paauglystės, į kadrą dažnai patekdavo ir jos brolis. Tuo metu jis kentėjo nuo antsvorio, todėl netrūko piktų ir įžeidžiančių komentarų.

Viešos patyčios smarkiai paveikė Austiną, tad jis metus buvo užsidaręs namie. Vis dėlto šios problemos liko praeityje, nes dabar Austinas atrodo tiesiog nepriekaištingai. Išstypęs vaikinas smarkiai sulieknėjo, tačiau Austinas niekada nedemonstruoja savo pasitūpimo. Tad toks jo nuoširdumas dar labiau žavi.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų