Kaip atrodo auksu tviskantys Gintarės Karaliūnaitės naujieji namai ir Ryčio Cicino batai iš krokodilo odos? Pamatysime pirmadienį, 19.10 val., LNK laidoje „Super L.T.“.

Pirmieji dainininkės Gintarės Karaliūnaitės ką tik pastatytą namą pamatys LNK „Super L.T.“ žiūrovai. Dainininkė, neapsikentusi apkalbų, neseniai papasakojo visuomenei apie savo skyrybas su vyru. Ši jos santuoka buvo antroji, tad skyrybas ji išgyvena labai skausmingai. Namas, kurį Gintarė įsigijo ir kruopščiai įrenginėjo, buvo skirtas šeimai. Tačiau dabar jame Gintarė jaučiasi vieniša. Dainininkė sako, kad jai su sūneliu namas per didelis, todėl ketina parduoti.

Atlikėjos namuose apgalvota kiekviena detalė. Gintarė prisipažino pamėgusi aukso spalvą. Net jos draugai juokauja, kad prie ko moteris beprisiliestų, viskas virsta auksu. Taip ir tviska, beje, švelniai, visi G. Karaliūnaitės namai. Kur pamato, kad tinka, ten beria aukso miltelius ir dažo, piešia, atnaujina baldus, dekoruoja...

Kita tema „Super L.T.“: Švenčionių gyventojams nerūpi Džordanos Butkutės namai. Dainininkė užsitraukė baisią savo klausytojų rūstybę.

Kovo 29 dieną Dž. Butkutės koncerto laukė Švenčionių gyventojai. Išsipuošę, pasiruošę dainuoti, tačiau mylimos dainininkės taip ir nesulaukė. Moteris, organizavusi koncertą, labai supyko. Supyko tiek, kad visą pyktį laidai „Super L.T.“ išliejo. Guodėsi, kad skambino Džordžai koncerto išvakarėse, tačiau dainininkė teisinosi, jog dėl nuospaudų skauda kojas ir sveikata jai brangesnė už bet kokį koncertą. Kodėl iš tikrųjų Džordana neatvyko į koncertą ir ką apie tai mano Švenčionių gyventojai - laidoje „Super L.T.“

REKLAMA

Taip pat sužinosime apie bręstantį naują skandalą su Eugenijumi Ostapenko. Išgarsėjęs savo kazanoviškais nuotykiais, Eugenijus Romui Dambrauskui paruošė dar vieną staigmeną. Garsioji daina „Vėjas“ nuo šiol nebebus vizitinė Romo Dambrausko kortelė, nes dainos autorius E. Ostapenko nusprendė pats ją dainuoti. Ir neketina dėl to atsiprašinėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų