Apie asmeninį gyvenimą nekalbantis Sheeranas nustebino: paviešino vaizdo medžiagą su žmona

Tikru romantiku laikomas Ed Sheeranas savo klausytojus stebina nepaprastai gražiomis dainomis apie meilę, laimę, nusivylimą ar kitus visiems žmonėms puikiai pažįstamus jausmus. Tiesa, atlikėjas pats apie savo asmeninį gyvenimą daug nekalbantis, o ir savo vestuves dar šiemet atšoko slaptoje ceremonijoje. 

4

Nepaisant to, kad vyras slepia detales apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau visai neseniai išleido dainos vaizdo įrašą, kuriame nusifilmavo ir jo žmona.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie asmeninį gyvenimą nekalbantis Sheeranas nustebino: paviešino vaizdo medžiagą su žmona

Dainoje „Put It All on Me“ nuo 2:40 iki 3:00 matome laimingą porą: Ed Sheeraną ir jo žmoną Cherry Seaborn. Tai jų pirmasis vaizdo įrašas, kuriame jie yra drauge. 

Tiesa, vaizdo klipe, apačioje matomi ir žodžiai, kuriais nupasakoja savo meilės istoriją: „Vidurinėje mokykloje Edas ir Cherry vienas kitam jautė stiprią simpatiją. Juodu pasibučiavo prie pilies ant kalvos. Po kelių metų juodu vėl susitiko, įsiplieskė fejerverkai. Juodu susituokė 2019-ųjų sausį.“

Pora pirmą kartą susitiko, kuomet atlikėjui buvo vos 11-ką metų, tačiau po daugybės metų jų draugystė virto į tikrą meilės istoriją. Jie aukso žiedus sumainė šiemet, sausio mėnesį.

Įvertinkite „Put It All on Me“ dainos vaizdo įrašą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų