REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
13
Vaida Rimiškienė su šeima (tv3.lt fotomontažas)

Dainininko Andriaus Rimiškio žmona Vaida Rimiškienė džiaugiasi sėkmingu verslu ir pristato naują kolekciją. Moteris pasakojo, kad kuriant drabužius neišvengiamai susiduria su iššūkiais, tačiau nenuleidžia rankų ir juda pirmyn.

13

Dainininko Andriaus Rimiškio žmona Vaida Rimiškienė džiaugiasi sėkmingu verslu ir pristato naują kolekciją. Moteris pasakojo, kad kuriant drabužius neišvengiamai susiduria su iššūkiais, tačiau nenuleidžia rankų ir juda pirmyn.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Vaida Rimiškienė papasakojo apie naują suknelių kolekciją bei kūrybą.

Pradėdama pokalbį apie naują suknelių kolekciją, V. Rimiškienė šyptelėjo, kad prekyboje jau pasirodė lino suknelės.

„Darbai niekada nestovi ir ritmingai einame pirmyn. Šiuo metu, artėjant šiltiems ir vasariškiems orams, pristatome „ANVARI“ naujienas – lino sukneles. Džiaugiamės, kad po neskaičiuojamų kūrybos ir darbo valandų galime įgyvendinti savo tikslus ir lūkesčius. Visą dėmesį skiriame kurdami ir siūdami aukštos kokybės rankų darbo drabužius. Norime mažais žingsneliais eiti kūrybiniu keliu, puoselėti ir plėtoti šeimos verslą. O svarbiausia, savo produkcija patenkinti klientų poreikius, būti įvertintiems ir siekti tolimesnių, užsibrėžtų tikslų“, – kalbėjo pašnekovė.

Vaida pasakojo, kad naujosios lino suknelės išryškins moters kūno linijas: „Šiai vasarai esame paruošę kelias, skirtingų modelių linines sukneles. Noriu, kad suknelės pabrėžtų kūno linijas, moteris jaustųsi patogiai, elegantiškai,  moteriškai. O dėl įkvėpimo... Manau, kad pirmiausia reikia tikėti ir mylėti tai, ką darai. Tada įkvėpimo pasisemiu įvairiausiose situacijose...

REKLAMA
REKLAMA

Pradedant poilsio akimirkose, pasivaikščiojimuose, darbo aplinkoje, bendraujant su žmonėmis, besidomint mados tendencijomis ir galiausiai viską sujungus sukuriu savo pačios vaizdinį, vizualą kaip norėčiau, kad drabužis atrodytų, ir kurį jau įgyvendinu siūdama. Žinoma, atsižvelgiu ir į klientų poreikius, nes tikrai esame visi skirtingi, turintys savo figūrą, skonį ir daryti užsakymą pasirenkant tik standartinius dydžius, kartais yra pakankamai sudėtinga. Todėl visada bendraujame.“

REKLAMA

Pasak drabužių kūrėjos Vaidos, sukneles gali įsigyti ne tik klasikinių drabužių mėgėjos, tačiau ir tos, kurios nori paįvairinti savo aprangą.

„Šiam vasaros sezonui pasirinkome niekada nesenstančios ir visada norimos klasikos spalvas – baltos, raudonos, juodos. Taip pat dar norėjosi kažko neįprasto, naujo, kiek nestandartinių spalvų, rašto bei įdomesnio fasono suknelių. Tad pasirinkome rožinį ir gelėtą audinį“, – pasakojo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Pasiteiravus, su kokiais iššūkiais susidūrė kuriant drabužius, V. Rimiškienė neslėpė, kad jų būna nemažai: „Įgyvendinant darbus tenka susidurti ir su tikrai nemažais iššūkiais. Kadangi klientai tikrai turi daug fantazijos, norų ir idėjų, kurias drąsiai išreiškia, todėl tenka priimti ir naujų iššūkių. Būna, kad patinka drabužio dizainas, tačiau nori kitokios spalvos. Arba trumpesnio, ar ilgesnio modeliuko. Kartais tenka improvizuoti ir taip kartu tobulėti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, kad pašnekovei tenka susidurti su tam tikrais iššūkiais, tačiau pagalbos ji sulaukia ne tik iš vyro, tačiau ir dukrų.

„Su vyru prasidėjus karantinui nusprendėme kurti šeimos verslą. Šiuo metu, jau įsibėgėjus darbams, įgavus patirties ir besiplečiant, labai džiaugiamės, kad papildomas noras ir jėga prisidėti atsiranda ir iš dukryčių. Nors dar mažytės, bet entuziastingai prisideda tiek pastangomis, tiek savo mintimis ir noru kurti kažką naują ar papildyti esamus darbus. Todėl šeima yra neįkainojama vertybė, kuri padeda siekti savo svajonių ir tikslų. Labai gera, kad šį verslą kuriame kartu su šeima. Todėl ir pavadinome „ANVARI FAMILY LINE“, – šyptelėjo ji.

REKLAMA

Baigdama pokalbį apie naujus vėjus prekyboje ir verslą, moteris prakalbo apie ateities planus: „Kalbant ir žiūrint toliau apie ateities planus, ne tik apie vasaros sezoną, kūrybinės veiklos ir darbų tikrai yra. Tuo pačiu metu, jau darome ir ruošiamės rudens-žiemos sezonui. Kuriame ir ruošiame naujų vilnos paltų, kostiumėlių, švarkų kolekciją.“

 

 

negi nesuprantat kiek visiems esat iki bjaurumo įkyrėję
Rimiškis nieko nesugeba, todėl " naujus vėjus" tenka gainioti žmonai, gerai kad turi darbščią ir isradingą žmoną, bet kiek jai užteks kantrybės su nevykėliu ir tinginiu laikyti 4-ias namų kertes.
Rimiskiui verslas nesisekė, tad gal žmonai seksis. O jei kas subankrutuos, juk patirties turi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų