Alves ryžosi dar vienai sudėtingai operacijai: baiminasi dėl savo gyvybės

Jessica Alves, žinoma kaip anksčiau buvęs žmogus Kenas, nuogąstauja, kad gali mirti naujos plastinės operacijos metu.

11

Greitu metu Jessicai bus atlikta skrandžio operacija – jos metu bus pašalinti 75% moters skrandžio. Tokių drastiškų veiksmų ji imasi po to, kai karantino metu ji priaugo daug svorio, o gydytojai jai nustatė „nutukimą“, rašoma dailystar.co.uk.

37-erių metų moteris operaciją atliks Turkijoje. Ji pripažįsta, kad šįkart ji yra išsigandusi ir nuogąstauja dėl būsimos procedūros.

Ji pripažįsta, kad svorio priaugimas yra lyties keitimo operacijos pasekmė, po kurios jai sunku pasitikėti savimi.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jessica Alves

Jessica sakė, kad stengėsi atsikratyti papildomo svorio kitais būdais, tačiau jai nepavyko. Ji sakė, kad po operacijos ji priaugo 66 kg ir stengiasi rasti tinkamus drabužius, paaiškindama, kad hormonai, kuriuos ji turi vartoti, padidino apetitą.

Tai susiję ir su mano sveikata. Jie mažins mano skrandį. Po operacijos turėsiu tik 25% dabartinio skrandžio dydžio. Tikiuosi, kad po to mano svoris ims kristi.

Aš pasidariau visus reikiamus tyrimus – širdies, kvėpavimo, kraujo – jų rezultatai yra geri. O gydytojas, kuris atliks operaciją, ją darė jau 3 000 kartų“, – sakė ji.

Iš viso operacijoms Jessica jau yra išleidusi 725 tūkst. svarų – maždaug 843 tūkst. eurų. Jas ji pradėjo darytis sulaukusi 17 metų.

Prieš 3 mėnesius Jessica atliko ir lyties pakeitimo operaciją. Moteris tikina, kad ji yra pasiruošusi patirti ir naujas seksualines patirtis, tačiau nežada skubėti.

„Tai bus kitokia patirtis ir aš noriu, kad viskas būtų ypatinga. Kol nerasiu tinkamo žmogaus, tol išliksiu skaisti. Aš nenoriu tiesiog eiti į barą ir iš ten grįžti su vaikinu“, – „The Sun“ sakė ji.

„Jaučiuosi taip, lyg būdama 37-erių vėl gimiau iš naujo. Aš tiesiog dievinu savo naują vaginą. Kol kas ji šiek tiek ištinusi, bet labai miela. Netrukus galėsiu pradėti savo gyvenimą kaip labai laiminga moteris! Po trijų mėnesių jau galėsiu ją pilnai naudoti seksualiai, jei suprantate, apie ką aš“, – portalui „MailOnline“ atviravo J. Alves.

REKLAMA

Moteriškiems lytiniams organams sukurti buvo naudojama jos pilvo plėvė. Ši šiuolaikinė technika naudojama ir tais atvejais, kai moteris gimsta be makšties kanalo.

Prieš kelerius metus brazilas išgarsėjo kaip lėlė Kenas, kuris į savo grožį investavo didžiulius pinigus. Tuomet nesuskaičiuojamą kiekį operacijų ir injekcijų atlaikęs vyras neslėpė, kad vis tiek jaučiasi tarsi ne savame kailyje.

Galiausiai, po kelerių metų jis nusprendė, kad geriausiai jaučiasi būdamas moterimi.


Rašyti komentarą...
O
Ops
2021-06-05 15:54:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo greičiau tuo geriau
Atsakyti
0

K
Kaimo bobute
2021-06-06 14:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnė
Atsakyti
0

E
Eglė
2021-06-07 17:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta prasme tokius tuščius ir aną galą aukštinančius straipsnius, gali matyti vaikai. Ta prasme gyvenimo tikslas išbandyti naują vaginą??? Tame kūne nebelikę nieko tikro ir būtų smagu aukštesnės kultūros straipsniai. Lygis žemiau plintuso
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų