Aktorius Uždavinys – apie žmonos reakcija į jo hobį: Garsiau nei ji, turbūt dar niekas neklykė

„Gero vakaro šou“ laidos studijoje viešėjęs teatro ir kino aktorius, režisierius Sakalas Uždavinys atskleidė, kas bendro tarp sklandytuvo piloto ir aktoriaus profesijų, bei kuri iš šių veiklų sukelia daugiau adrenalino.

6

Daug kas pažįsta Sakalą Uždavinį kaip puikų aktorių, bet nedaugelis žino, kad jis yra ir profesionalus sklandytuvo pilotas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorius Uždavinys – apie žmonos reakcija į jo hobį: Garsiau nei ji, turbūt dar niekas neklykė

Nors pats aktorius, kiek susikuklino pavadintas profesionaliu sklandytoju, laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis patikslino, kad: „Jei išsilaikai ore, tai vadinasi esi profesionalas“.

Kito laidos vedėjo Justino Jankevičiaus paklaustas apie tai, kas vis tik yra tas sklandytuvas, Sakalas patikslino: „Sklandytuvas – tai toks lėktuvas, kuris nuolat krenta“.

S. Uždavinys neslėpė, kad sklandymas – tikrai ekstremalių pojūčių suteikiantis sportas. Vyras papasakojo, kaip kartą skraidino savo žmoną... „Klykusių buvo... bet garsiau nei mano žmona, turbūt dar niekas neklykė“, – juokėsi Sakalas.

Aktorius J. Jankevičiaus paklaustas, kas baisiau – ar sėsti pirmą kartą prie sklandytuvo vairo, ar prieš spektaklio premjerą, aktorius nustebino studijos svečius savo atsakymu: „Baisiau prieš spektaklio premjerą, nes pirmą kartą skrendi su instruktoriumi, kuris tave ištrauks iš bet kokio kemsyno, į kurį tu įkiši sklandytuvą“, – šmaikštavo S. Uždavinys.

S. Uždavinio aktorinius gebėjimus laidos vedėjai patikrino čia pat vietoje – Sakalas turėjo atlikti kriminalinę inscenizaciją.

Kita laidos viešnia taip pat turi šiokių tokių sąsajų su nusikalstamu pasauliu – aktorė Agnė Grudytė vaidins naujame lietuviškame kriminaliniame seriale „Pasmerkti“. Studijoje išaiškėjo, kad aktorė yra gana neblogai įvaldžiusi tam tikrus kovinius veiksmus, kuriuos savo kailiu visai netikėtai patyrė Mindaugas Stasiulis.

Pasak Agnės, aktoriai turi daug ką mokėti, o ypač – greitai persirenginėti. Kuri – Karolina Meschino ar Agnė Grudytė geriau susidoros su joms paruoštu drabužių iššūkiu? Sužinosite šį vakarą „Gero vakaro šou“ 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų