Aktorius R. Rudokas: gydymo įstaigos man kvepia lengva erotika

„Nebijau švirkštų, galiu sutvarstyti žaizdą ir suteikti pirmąją pagalbą, tačiau tapti gydytoju niekada nebuvo mano svajonė“, – pasakoja aktorius Ramūnas Rudokas ir priduria, kad mediko profesijai reikia pasišvęsti. Tiesa, draugams ir ne tik draugams patarti tai, ką puikiai išmano, – sveiką gyvenseną – jis visada gali.

Vis dėlto galimybę pasijusti tikru daktaru žinomas aktorius turėjo. TV3 komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ R. Rudokas atliko pagrindinį – daktaro Rimo Naudžiūno – vaidmenį. Atrodo, kad į šį vaidmenį aktorius turės įsijausti ir ateityje, mat parodžius pirmąsias septynias „Rezidentų“ serijas, TV3 žiūrovai nusprendė – serialas turi likti televizijos ekranuose.

Žiniasklaidos tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, rugsėjo 1 – 11 dienomis rodytas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ pritraukė daugiau nei milijoną žiūrovų. „Rezidentus“ žiūrėjo įspūdinga žiūrovų auditorijos dalis – 20,2 proc. Ypatingo susidomėjimo serialas sulaukė tarp finansiškai aktyviausių, 15–49 metų amžiaus žiūrovų: TV3 auditorijos dalis sudarė 31,5 proc., kai artimiausio konkurento – vos 18,5.

REKLAMA

Žinomiausioje televizijoje internete TV3 Play „Rezidentų“ serijos žiūrėtos jau daugiau nei 100.000 kartų, šis skaičius kasdien auga. TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ internautai aktyviai reiškė savo nuomonę apie serialą – sulaukta šimtų komentarų. Videožinių portale „Žinios.lt“ į klausimą „Ar norėtumėte TV3 eteryje matyti serialo „Rezidentai“ tęsinį?“ teigiamai atsakė net 60 proc. lankytojų.

Pagrindinio vaidmens kūrėją aktorių R. Rudoką tokie rezultatai nudžiugino: „Didžiuojuos, kad su kūrybine komanda atlikome didelį ir labai smagų darbą. Gera girdėti, kad TV3 žiūrovai tai įvertino, esu pasiruošęs vėl nerti į filmavimus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų