Dešimt klausimų moteriško grožio tema aktorei Aurelijai Tamulytei:

1. Kada pirmą kartą išgirdote komplimentą apie savo išvaizdą ir kaip tuomet reagavote?

- Esi graži, kaip Rojaus obuolys... Kada pasakė, neprisimenu, bet kas pasakė, atsimenu puikiai. Tai buvo labai seniai. Dar vaikystėje. Tada dar tikėjau...

2. Kiek laiko iš ryto praleidžiate prie veidrodžio?

- Kadangi esu pelėda naktinėtoja, rytais labai sunku, todėl veidrodžiui lieka labai mažai laiko - vos 10 minučių. Reaktyviniu greičiu ir maždaug taip: ant veido ledas (visada turiu šaldymo kameroje sušaldytos mėtų arbatos), kremas, tušas... ir pirmyn į kovą su gyvenimu!..

3. Kokia, jūsų nuomone, svarbiausia ir veiksmingiausia grožio procedūra?

- Pati svarbiausia man kosmetikos priemonė - drėkinamasis ir maitinamasis kremai, nes mano oda labai sausa. Jį naudoju ryte, vakare ir gausiai. Bet pati veiksmingiausia grožio priemonė - miegas ir meilė! Tai didžiausia prabanga, kai akys ir oda švyti, raukšlių “beveik” nesimato.4. Gal naudojate kokias nors liaudiškas priemones?


- Mėgstu vakarus leisti “savo” vonioje, ten mano pasaulis, mano tvirtovė. Į vonią - kilogramas druskos, atsigulu, atsipalaiduoju, tada darausi dribsnių, medaus ir pieno šveitimą. Tada užtepu medaus, kiaušinio ir grietinės kaukę ir laižausi kaip katinas. Nesilankau jokiuose grožio salonuose, visus odos valymus, maitinimus atlieku pati.5. Kokios firmos kosmetiką paprastai perkate?

REKLAMA

- O iš “tikros” kosmetikos priemonių man labiausiai prie širdies - “Shiseido” ir “Dr. Hauschka” produktai. Kaip dažnai juos naudoju, priklauso nuo situacijos. Kartais kasdien, o kartais ir kas trys dienos. Svarbiausia - aliejus plaukams, šampūnui neskiriu didelės reikšmės.6. Kokie jūsų mėgstamiausi kvapai ir kvepalai?

- Kvapas man beprotiškai svarbus. Labai mėgstu senuosius tauriuosius tabako, opiumo, ambros kvapus. Sunku išvardyti visus. Kvepalų turiu daug. Vieni mėgstamiausių - “Zagorsk” ir “Oeillet Sauvage”. Negaliu pakęsti arbūzinių, obuolinių, kriaušinių ir kitokių vaisių aromatų.7. Ką manote apie plastines operacijas ir kitokias invazijas, padedančias išlyginti raukšles ar grąžinti kūno formas?

- Deja, gyvenimas žmogui duotas tik vienas, o jaunystė - tik labai trumpas ir gražus sapnas. Man gražu, kai moteris moka išmintingai valdyti laiką. Manau, kad tam visos priemonės pateisinamos. Tai tiesiog saiko, skonio ir proto klausimas. Tikrai nesuprantu pasakymų: “Mano raukšlės - mano turtas”; “Mano išmintis ir taurumas”; “Nebijau senti”. Visada abejojau tokių pasisakymų nuoširdumu. Jei moteris gali sau leisti sustabdyti laiką, tai aš tik už tai!8. Ar kada nors ryžtumėtės tokiam žingsniui?

- Deja, tai labai brangu, o svarbiausia nedera pamiršti, kad tai savotiškas narkotikas - pradėjęs negali sustoti! Vieną pakelsi, kitas nukris ir taip be galo... Manau, kad tai reikia atidėti kuo vėlesniam laikui, kai prie veidrodžio negalėsi prieiti maždaug per metrą.9. Ar laikotės dietų? Kokios jos ir kaip dažnai tai darote?


- Tėvai man “padovanojo” tikrai neblogus genus. (Aurelijos Tamulytės mama - ilgametė Kauno muzikinio teatro primadona Danutė Dirginčiūtė, aut. past.) Dietų niekada nesilaikiau. Ir tam niekada nepritariau. Man niekada liesumas nesisiejo su grožiu.10. Gal tuomet lankotės sporto klube ar bėgiojate?

- Niekada neprakaituoju sporto salėse. Man tai nepatinka, o ir laiko neturiu. Kai jaučiu, kad priaugo koks kilogramas, imuosi virvutės, lanko. Tai mano laiko patikrinti ir ištikimi treniruokliai. Lankas, pripiltas smėlio ar vandens, patikėkite, daro stebuklus.


Rašyti komentarą...
S
Sandra
2010-04-17 21:16:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
patinka man si aktore labai, o del miego tai tikra tiesa, tai energijos saltinis, renku lipdukus, kad ir antra tencel patalynes komplekta isigyciau, nes labai patenkinata esu, miegas ramesnis tokioje svelnioje patalyneje. ekologija visgi naudinga mums
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų