Aktorė Drew Barrymore prabilo apie sunkią vaikystę: alkoholizmas persekiojo nuo 9 metų

Aktorė Drew Barrymore išgarsėjo vos būdama 7 metų, tad nieko keisto, jog ateityje jai teko susidurti ir su to pasekmėmis. 

6

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, dar būdama paaugle, žinoma Holivudo žvaigždė ėmė kovoti su alkoholizmu ir narkotikais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorė Drew Barrymore prabilo apie sunkią vaikystę: alkoholizmas persekiojo nuo 9 metų

Būdama 7 metų Drew suvaidino vienoje iš režisieriaus Steveno Spielbergo juostų, o po to jos karjera iškart ėmė judėti neapsakomu greičiu. Deja, su tuo atėjo ir nesibaigiančios pramogos bei vakarėliai.

Žinoma aktorė dar praeityje yra pripažinusi, kad pirmą alkoholinį gėrimą išgėrė būdama vos 9 metų, o narkotinių medžiagų pabandė vos po kelių metų. Šiuo metu aktorė skaičiuoja 46-uosius savo gyvenimo metus, o pastaruosiuose interviu nemažai kalbėjo apie tai, kas jai padėjo įveikti šias priklausomybes jaunystėje.

Pasirodo, kad dar būdama paaugle, Drew pusantrų metų buvo paguldyta į reabilitacijos centrą, ir nors jį vadino „siaubingu“, vėliau dėkojo minėtai įstaigai už discipliną ir įvairias kitas patirtis.

Tiesa, D. Barrymore tėvas Johnas taip pat buvo alkoholikas, o kai jiedu su aktorės mama Jaid išsiskyrė, Drew tebuvo 9 metai. Norėdama linksmintis, Jaid savo 9-metę dukrą tuomet pasiimdavo į vakarėlius klube „Studio 54“.

Tačiau jau 13 metų ji buvo paguldyta į specialias institucijas, kurios turėjo jai padėti kovoti su priklausomybėmis. „Supratau, kad mama mane ten užrakino. Tačiau kartu tai man suteikė puikios disciplinos. Tai buvo tarsi rimta įdarbinimo stovykla, kuri buvo baisi, tamsi ir labai ilga, tačiau man to reikėjo. Man reikėjo visos tos beprotiškos disciplinos“, – sakė Drew.

„Mano gyvenimas nebuvo normalus. Nebuvau įprastas vaikas mokykloje“, – pridėjo ji.

Vėlesniuose interviu D. Barrymore netgi yra pripažinusi, kad iš tiesų būtent minėtos institucijos padėjo jai susigrąžinti gyvenimą. Po to ji atsistojo ant kojų ir sukūrė legendinę karjerą – aktorė yra suvaidinusi daugiau, nei 60 filmų.


Rašyti komentarą...
M
Mhm
2021-02-28 09:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai negraži aktorė. Ją gali renkt, puošti kaip nori, ji vsi tiek baisi. Ir vaidmenys, kuriuos ji vaidina, visad norėtųsi pakeist kitu žmogumi. Nu žiauriai nenusisekus merga
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų