Akibrokštas vestuvėms besiruošiančiam Borisui Johnsonui: buvusi meilužė prakalbo apie romaną

Borisas Johnsonsas ir vėl atsidūrė dėmesio centre. Šįkart – ir dalinai dėl politinių peripetijų, ir dėl audringo meilės romano, kuris, pasak buvusios meilužės, truko apie ketverius metus. Amerikiečių žiniasklaida aprašė naujausią Jennifer Arcuri pateiktą pasakojimą apie audringą jųdviejų romaną ir skelbia, kad turi negirdėtų ir labai pikantiškų detalių.

Kaip rašo „Mirror“, košė apie ministro seksualinį gyvenimą iš naujo užvirta dėl to, kad atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, jog net keletą kartų J. Arcuri buvo leista dalyvauti mokesčių mokėtojų finansuojamuose prekybos projektuose, kuriems vadovavo B. Johnsonas. Toks jo elgesys dabar svarstomas kaip neteisėtas.

Tačiau visuomenei ne ką mažiau įdomus ir atviras moters pasakojimas apie audringą jųdviejų laiką. Ji neslėpė, kad teko lankytis ir tuometiniuose B. Johnsono ir buvusios žmonos Marinos Wheeler namuose, kur jie užsiiminėjo seksu ant sofos.

„Mes diskutavome apie knygas, vėliau skaitėme ištraukas iš „Macbeth“, turėjome tokią mūsų nusistovėjusią rutiną. Tada aš pasakiau, kad gal praleiskime tai ir pereikime prie malonesnės veiklos, o jis man atsakė, kad būtent tai jam manyje ir patinka, kad jis manyje tai dievina, jog aš noriu eiti tiesiai prie malonumų.

Kai pasimylėjome, pasijaučiau keistai. Juk buvau jų šeimos namuose, tačiau negalėjau jam atsispirti. Žinojome, kad netrukus grįš jo žmona, todėl aš greit išėjau. Jei būčiau užsibuvusi bent 10 minučių ilgiau, mudvi būtume susitikusios. Labai nemalonus jausmas tai žinoti“, – dar 2016-aisiais kalbėjo Jennifer.

Nors Jennifer yra 21-iais metais jaunesnė už Borisą, ji neslėpė, kad visiškai pametė dėl jo galvą. Jis buvo komunikabilus, apsiskaitęs, įdomus pašnekovas ir turėjo traukiančią charizmą. Jų romanas, pasak moters, truko nuo 2012 iki 2016 metų.

Jiedu susipažino 2011 metais, kai Jennifer, dar būdama verslo studijų studente, pamatė B. Johnsoną viename organizuojamų renginių.

REKLAMA

„Žinoma, pirmiausia atkreipiau dėmesį į jo vėjavaikišką šukuoseną ir mane tas iškart pakerėjo“, – prisiminė ji.

Netrukus ji prisidėjo prie jo dar vienos kampanijos prieš Londono mero rinkimus, jų bendravimas tapo vis artimesnis. Ji tvirtina, kad juos sujungė neapsakoma trauka, kurią buvo galima jausti tiesiog ore. Esą būtent B. Johnsonas kartą parašė žinutę pasiūlydamas kurį vakarą kartu išgerti po gėrimą. Taip jų bendravimas perėjo į kitą lygį.

Jiedu susirašinėjo itin atviromis ir seksualiomis žinutėmis, moteris ne kartą jam siuntė apsinuoginusios nuotraukas, į kurias B. Johnsonas reaguodavo labai audringai. Jennifer tvirtino, kad lovoje jis – nuostabus vyras, meilužis, kuris žino, ką daro.

Naujausiame interviu ji neslėpė, kad Borisą labai mylėjo ir buvo pasiryžusi viskam, tačiau ne likti „antra“. Esą ji žinojo, kad tuometinis Londono meras nori kurti naują šeimą, tačiau dar nėra tam pasiruošęs, o laukti ji nebenorėjo.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-03-31 08:14:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Well done !!! Do what’s makes you happy.... d on not even take notice of these people who jealous!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų