• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Liepos 27-ąją dieną atlikėjai Aistei Pilvelytei sukanka 43-eji. Moteris tikina, kad gimtadienis jai visada yra lyg saviterapijos ir apmąstymo laikas. Moteris portalui tv3.lt papasakojo apie bendrą darbą kartu su artimomis draugėmis Vaida Genyte bei Rūta Ščiogolevaite ir naujus vėjus savo gyvenime.  

12

Liepos 27-ąją dieną atlikėjai Aistei Pilvelytei sukanka 43-eji. Moteris tikina, kad gimtadienis jai visada yra lyg saviterapijos ir apmąstymo laikas. Moteris portalui tv3.lt papasakojo apie bendrą darbą kartu su artimomis draugėmis Vaida Genyte bei Rūta Ščiogolevaite ir naujus vėjus savo gyvenime.  

REKLAMA

Pati dainininkė sako, kad didelių vakarėlių ji neatsisako, tačiau šie, nors ir planuoti, per gimtadienį vis neįvyksta.

„Visada, kai planuodavau didelį vakarėlį, kažkas kaip tyčia įvykdavo. Kai planavau trisdemšimtą gimtadienį, buvo gimdymas, – juokiasi. – Tad supratau, kad man geriausias gimtadienis yra būti apsuptai artimiausių žmonių, draugų, kuriuos aš iš tiesų noriu pamatyti.

Tik pažįstamų į savo gimtadienius paprastai nekviečiu. Manau, kad jubiliejų nebent padaryčiau su savo kolegomis dainininkais. Būtų smagu pasidaryti koncertą-gimtadienį.“

REKLAMA
REKLAMA

Šį gimtadienį jį tikina pasitinkanti tik su gera nuotaika ir nauja energija, tačiau tai jai ir svarbus laikas, vertas savianalizės. „Gimtadienis man visada yra apmąstymo laikas, nes visad pagalvoji, ką padarei, kokius tikslus įgyvendinai, ką įskaudinai, ko reikia atsiprašyti, ką išbraukti iš savo žmonių sąrašo. Gimtadienis man visada būna labai didelis apmąstymų laikotarpis“, – teigia ji.  

REKLAMA

„Labai dažnas mano draugas per gimtadienius liūdi. Tačiau aš visada galvoju: „Aiste, ko čia liūdėti?“ Reikia imti ir džiaugtis bėgančiais metais, o padaryti tokią įprastą „liūdesio dieną“ būtų tikrai nelogiška. Šiandien atsikėliau 6 ryto ir nusprendžiau, kad ši diena bus pati geriausia. Taip ir yra. Viskas idealu.

Važiuoju pabūti su artimais žmonėmis, nuo pat ryto sulaukiau sveikinimų ir iš draugų, savo merginų. Labai noriu visus pamatyti, nes turių labai brangių sau žmonių. Man gimtadienis yra nusiteikimas – kaip nori, kaip nusiteiki, taip ir būna“, – šypsosi pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

„O aš pati visai nenoriu būti labai žinoma ir fiksuojama kiekviename žingsnyje. Iš tiesų mano būdas visai neatitinka mano profesijos. Palyginus su kitais – esu slapukė. Nemėgstu viešai rodyti savo draugų, neskelbiu kur ir su kuo pietauju, ką tą dieną valgau ar kokią vietą ar renginį aplankau“, – tikina ji.

Taip pat trečiadienį moteris pristatė ir naują dainą, kuri pirmą kartą pačiai atlikėjai kelią baimingus šiurpuliukus. Daina, kuri nėra jos muzikinis veidas. Kaip sako ji pati, daina – visiškai ne jos stiliaus. Tačiau kartais mums visiems verta, sveika atsitraukti ir pažvelgti į save kitu žvilgsniu, kitu mąstymu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Viskas tiesiog taip sutapo. Važiavau automobiliu ir man tiesiog atėjo į galvą mintis dainą išleisti būtent gimtadienio dieną. Ta daina gulėjo stalčiuje ir vis nerasdavau galimybės jos išleisti. Bet nei garsas nei jos stilius visiškai neatspindi manęs, mano dainų. Tai ta proga norėjau, kad žmonės pasiklausytų kitokios manęs, kitoniškos“, – sako moteris.

Draugės ir scenoje, ir gyvenime

Prieš maždaug metus Aistė su kolegėmis Vaida Genyte, Rūta Ščiogolevaite susibūrė į merginų trio „3D“ ir šiandien kartu koncertuoja.

REKLAMA

„Kurti kartu ne lengviau, o smagiau. Šalia – kolegės, iškart nuotaika geresnė, tas moteriškas susibūrimas pakeičia atmosferą, nuotaika ore tvyro tikrai įdomi ir puiki. Kai važiuoji viena ar su vadybininku, viskas būna ne taip. Mums puikiai sekasi – nors ir visi galvoja, kad mes turėtume nesutarti, mes sutariame tiesiog puikiai. Tiesa, kad esame visos tikrai charakeringos moterys.

Viešai gal mes atrodome labai griežtos, bet iš tiesų esame tokios pat paprastos ir linksmos kaip kitos moterys“, – atvirauja ji.  

REKLAMA

Vis dėlto visos dainininkės Lietuvos scenoje puikiai žinomis. Į jų bendrus koncertus žmonės ateina pasiklausyti kurios nors vienos, kiti pasižiūrėti bendrai į grupę. Juk visos jos – solistės, ant scenos paprastai stovinčios vienos. 

„Senais laikais dar jaunystėje buvome susibūrusios ir mes buvome toks trio – neturėjome jokio pavadinimo, kartu tiesiog eidavome į sceną. Man gimė tokia mintis, kad turėtume vėl susieiti. Kažkaip pakalbinau prodiuserį ir greitai startavome. Viskas vyko taip sklandžiai, kaip ir planuose. Mes susidirbame ir mums puikiai kartu sekasi“, – sako A. Pilvelytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nors ant scenos jos žiba ir savo balsais pakeri žmonės, visos trys jos – mamos, namuose susiduriančios su tomis pačiomis motiniškomis problemomis. Kaip užmigdyti vaiką, kada pagaliau pailsėti ir sau atrasti laiko.  

„Visos mes mamos su patirtimi – Vaidos sūnus jau baigė mokyklą, Rūta turi net penkis vaikus, aš, kaip ir Vaida – vieną. Tikrai turime apie ką pakalbėti ir pasidalinti savo mintimis, patarimais. Visada yra labai smagu patarimais dalintis su draugais, kuriais pasitiki“,  – tikina moteris.

REKLAMA

Moteris įsitikinusi – jei kartojame tas pačias klaidas, turime į save pažvelgti giliau ir suprasti, ar tai problema dar nuo vaikystės.  

„Linkėčiau būti dėkinga visiems žmonėms, kurie buvo mano gyvenime, atnešė didžiules patirtis – ir skausmingas, ir gražias. Tik jų dėka tapau brandi moteris, suprantanti kažkiek apie gyvenimą. Labai noriu savo artimiesiems, pažįstamiems, kurie mylėjo, įskaudino ar net išdavė, kad jie buvo. Nes tik per patirtis daromės išmintingi. Manau, kad reikia nesinešioti giliai širdyje skaudulių, o priimti tai kaip pamoką, paleisti ir kartu nekartoti tų pačių klaidų“, – teigia pašnekovė.  

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų