Aiškiaregė išdavė, kas laimės „Euroviziją“: atskleidė, kokią vietą finale užims Ieva

Lietuvoje jau gan puikiai žinoma mediumė, aiškiaregė Gražina Asipauskaitė taip pat domisi „Eurovizija“ ir palaiko Lietuvos atstovę Ievą Zasimauskaitę.

33

Lietuviai džiaugėsi, kai per pirmąjį pusfinalį, tarp į finalą patekusių atlikėjų dešimtuko nuskambėjo ir mūsų šalies vardas. Visgi Gražina teigia apie tai žinojusi jau anksčiau, nors paties pirmo pusfinalio pasirodymų stebėti ir negalėjo.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė neslėpė emocijų

Pasidomėjus, ką gi mediumė pranašauja Ievai finale, moteris visai nesutriko ir iš karto pasakė, kokią vietą Ieva turėtų užimti: „Jaučiu, kad iš pradžių ji laikysis 11-13 pozicijoje, tačiau po kurio laiko staigiai šoks į priekį. Matau, kad ji užims prizinę vietą – tikriausiai 3-5 vietą, nors manau, kad tai bus 3 vieta.“

Gražina patikino, kad pagrindinis Ievos varžovas bus vyras, kuris, pasak Gražinos, ir laimės „Euroviziją“.

„Regiu vyrą, tokiu įdomu veidu. Iš tiesų, nemačiau dar visų narių, todėl šiuo klausimu bijau kažką komentuoti“, – patikino moteris.

Kol kas specialistai pirmą vietą prognozuoja Kipro atstovei bei tikina, kad Ieva Zasimauskaitė turėtų patekti į penketuką.


Rašyti komentarą...
B
Bobas
2018-05-10 18:10:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mediumė mano. Aš irgi manau o mediumė turėtų nemanyti. Aš irgi galiu paspėlioti ir mano spėjimas visada 50 peoc. - niekada žemiau. Ieva laimės arba ne ...
Atsakyti
-3

žinau irgi
2018-05-11 02:12:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garantuoju, arba laimės, arba ne. Nors man px, aš gyvenu aukštesnėse materijose, tuoj parūkau ir skrendu.
Atsakyti
-2

E
Eduardas
2018-05-11 00:28:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi mediumas, aš matau pirmoje vietoje, bet galiu patikinti kad gali ir nebuti pirmoje vietoje, Tikrai turetu buti pirma, bet tikrai gali ir nebuti pirma. Mano spejimai-matymai ateina iš aukštydiu, patikimumas tiktai 100% . Jeigu kam reikia pagalbos kreipkites padesiu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų