Aiktelės net visko matę: paauglys vedė 72 metų senolę

Visi, kas yra kada nors mylėję, puikiai žino – širdžiai neįsakysi. Vis dėlto vienos poros istorija nustebino visą pasaulį.

11

19-metis Gary Hardwickas tikina, kad yra įsimylėjęs 72 metų senolę. Abu jie tikina, kad nė nejaučia tarp jų esančio 53 metų skirtumo, o faktas, kad Gary yra jaunesnis nei vienas iš jos anūkų, jų nė kiek neglumina.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 19-metis vedė 72 metų senolę

Pasak vaikino, savo mylimąją Almedą jis sutiko picerijoje, o šiuo metu jiedu netgi yra susituokę. Tiesa, pati senolė niekada nebūtų patikėjusi, kad 2016 vasara jai taps magiška ir ji pamils paauglį.

Susipažinę vietinėje kavinėje, jiedu iškart ėmė susitikinėti, o dar po dviejų savaičių Gary senolei pasipiršo. Tiesa, vaikinas visuomet jautė potraukį ženkliai už jį vyresnėms moterims. Pavyzdžiui, buvusiai jo mylimajai buvo netgi 77-eri.

Tuo tarpu Almeda šiuo metu turi net 6 anūkus, o vienas jų vyresnis ir už jos pačios mylimąjį. Senolė teigia, kad jei kažką myli, amžius tampa tik skaičiumi. „Dabar jau kelis metus esu laimingai ištekėjusi už savo tikrojo sielos draugo“, – sako ji.

Almeda tikina, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. „Iškart supratau, kad tai yra tas žmogus, su kuriuo noriu praleisti likusį savo gyvenimą. Niekada neišgyvenau, kad jis yra jaunesnis“, – prisipažįsta ji.

Gary apie savo mylimąją atsiliepia taip pat gražiai. „Mane iškart patraukė Almedos išvaizda bei jos gražios mėlynos akys. Taip pat ir jos asmenybė“, – apie senolę kalba jis.

Vaikinas sutinka, jog tai išties buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, o taip pat negaili pagyrų ir puikiam Almedos humoro jausmui. „Niekuomet nesu pagalvojęs, kad kažką prarandu vedęs Almedą. Esu pernelyg subrendęs savo amžiui – niekuomet per daug nepritapau prie savo bendraamžių. Taip pat manęs niekuomet netraukė jaunesnės merginos“, – atvirauja Gary.

Pora drąsiai kalba ir apie savo lytinius santykius. Pirmą naktį kartu jie praleido iškart po savo vestuvių. „Tai buvo nuostabi patirtis, mes jaučiame itin stiprų ryšį. Ji – nuostabi meilužė“, – apie 53 metais vyresnę žmoną atsiliepia vaikinas.

REKLAMA

Vis dėlto Almedos anūkai ir vaikai ženkliai jaunesnį jos vyrą priima ne taip gerai, kaip ji tikėjosi. Pavyzdžiui, senolės sūnus nekalbėjo su motina nuo tos dienos, kai ji tapo 19-mečio žmona.

Panašiai jaučiasi ir vienas iš Almedos anūkų. „Vienąkart pavadinau Gary savo seneliu – jausmas buvo toks, lyg būčiau išgėręs“, – prisipažino jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų