A. Orlauskas apie A. Ručienės iškirptes: kam slėpti tai, ką Dievas sukūrė?

Kaunas – išskirtinė Lietuvos teritorija. Ten ne tik  milijonieriai grumiasi dėl kiaušinių, bet ir į savivaldą išrenkamos ypatingos moterys...  Viena iš jų – drąsioji advokatė Aušra Ručienė.  Prieš keletą dienų miesto tarybos posėdyje ji pasirodė su tokia gilia iškirpte, kad  per sekundę išvedė iš proto visus salėje sėdėjusius vyrus. Vieni spoksojo, antri – aptarinėjo, treti – fotografavo ir visai Lietuvai nuotraukas siuntė.

Tarybos narys Artūras Orlauskas visą  kolegės grožį internete  ištyrinėjo ir iš kairės, ir iš dešinės. Ir  padidinęs, ir sumažinęs.  Ką padarys, kad yra silpnas ir tokiems dalykams  neabejingas!

„O kodėl moteris turi slėpti tai, ką Dievas sukūrė? Ir ne tik Dievas ten pridėjo ranką... Man asmeniškai viskas, kas yra gražu, yra gražu", - LNK laidai „Karamelinės naujienos“ sakė A. Orlauskas.

Gegužės mėnesį penkiasdešimtąjį gimtadienį švęsianti Aušra Ručienė Kaune labai gerai žinoma asmenybė. Ji – buvusi prokurorė, teisėja,  etatinė mafijos berniukų gynėja. Maža to – Seimo nario žmona,  miesto Antikorupcijos komisijos pirmininkė, grožio konkursų dalyvė ir kandidatė į Kauno mero postą!  Tokios moterys nieko nedaro šiaip sau.

Bet tų paslaptingųjų, visus tarybos narius šokiravusių Aušros Ručienės nuotraukų rodyti per televiziją –nevalia.  Už savo darbą fotografas paprašė... 10 tūkstančių. O gal tą daryti uždraudė pati Aušra, kuri susisupo į juodą paltą ir jokių komentarų apie savo privalumus nedalino.

LNK „Karamelinės naujienos“ – trečiadienio vakarą, 20.25 val. per LNK su Karina Krysko, Indre Kavaliauskaite, Riamnte Kulvinskyte ir Urte Šilagalyte.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų