Naujoje klasikinės pasakos „Miegančioji gražuolė“ versijoje Holivudo aktorė Angelina Jolie tapo piktąja burtininke Maleficenta.

„Disney“ juostos filmavimai prasidės jau šių metų birželio mėnesį. Aktorė kol kas neatskleidžia visų detalių apie būsimą personažą, tačiau tikina, kad jos įkūnijama ragana bus visai kitokia nei buvo ankstesnėse „Miegančiosios gražuolės“ versijose.

„Mes vis dar kuriame jos personažą, ieškome idėjų, kaip atskleisti charakterį ir eksperimentuojame su įvairiais dalykais, – pasakoja A. Jolie. – Tačiau vienas dalykas tikrai liks nepakitęs – tai ragai. Ragai yra ragai, jų negalima ignoruoti ir jie būtinai turi likti.“

A. Jolie (nuotr. „Incognito Films“)A. Jolie (nuotr. „Incognito Films“)

Be to, pasak A. Jolie, piktoji krikštamotė Maleficenta iš tiesų yra visai geras, tik nesuprastas žmogus. Miegančiąja gražuolę vadins Elle Fanning.

Panašu, kad Holivude įsivyrauja nauja kino tendencija – atskleisti niekam dar nematytas visų žinomų klasikinių pasakų blogųjų personažų būdo savybes. Pavyzdžiui, jau netrukus kino teatruose pasirodysiančioje komedijoje „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ piktoji karalienė (ją filme vaidina Julia Roberts) yra labiau komiškas nei bauginantis personažas. Šį filmą Lietuvos žiūrovai pamatys jau nuo balandžio 13 d.

REKLAMA

Galbūt panašus likimas laukia ir Angelinos Jolie įkūnijamos Maleficentos? Kad ir kokias jos būdo savybes nuspręstų akcentuoti filmo režisierius, jau dabar neabejojama, kad A. Jolie vaidinama burtininkė įeis į kino istoriją kaip viena seksualiausių raganų.

J. Roberts su L. Collins (nuotr. „Incognito Films“)J. Roberts su L. Collins (nuotr. „Incognito Films“)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų