„Lietuvos talentuose“ žiūrovus pakerėjus oro akrobatė: baisiausia pasileisti

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai galėjo stebėti antrąjį tiesiogiai transliuojamą „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jame pasirodė dvylika dalyvių.

 Izabelė Kuzelytė (nuotr. asm. archyvo)
12

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko oro akrobatė Izabelė Kuzelytė.

Oro akrobatė Izabelė Kuzelytė pirmosios atrankos metu išgirdo auksinį mygtuką. Šį kartą mergina vėl paliko teisėjus be žado – visi plojo atsistoję!

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos talentuose“ žiūrovus pakerėjus oro akrobatė: baisiausia pasileisti

„Aš mačiau paprastą moterį. Ir pagalvojau, jei tu gali, mes visos galime. Tai labai inspiruoja, mes galime padaryti labai daug dalykų. Ačiū labai už tavo riziką“, – sakė I. Stasiulytė.

„Negalvojau, kad galite padaryti geriau nei aną kartą. Rodote špygas mirčiai ir leidžiate mums žiūrėti. Gailiuosi, kad neturiu auksinio mygtuko“, – gyrė J. Jankevičius.

Izabelė prisipažino, kad tokios pusfinalio baigties nesitikėjo: „Jaučiuosi gerai, tikrai nustebau tokio rezultato. Jau ruošiuosi kitam pasirodymui, per daug nieko nekeisiu, bet staigmenų bus.“

Mergina pasakojo, kad oro akrobatika pradėjo užsiiminėti netikėtai: „Dar būdama 10-oje klasėje prisidėjau prie renginio organizavimo mokykloje, kurio tema buvo cirkas. Tuo metu lankiau šokius, buvau lanksti, per konstrukcijas permetinėjome medžiagas ir pabandžiau jomis užlipti. 

REKLAMA

Vėliau ėmiau savarankiškai mokytis, tačiau trūko fizinės jėgos, buvo sunku. Susiradau mokytojų Vilniuje, buvo labai sunku fiziškai, tačiau buvau užsispyrusi, bandžiau lipti į viršų ir lipau mėnesį. Mano viršutinė dalis nebuvo stipri, nepadarydavau nei vieno prisitraukimo, tačiau laikui bėgant išmokau ir sustiprėjau.“

Izabelei jau teko pasirodyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: „Būna visokių užsakymų, teko pasirodyti Norvegijoje, Danijoje, dažnai Latvijoje. Lietuvoje esu pasirodžiusi ir festivaliuose.“

Mergina jau septyneris metus užsiima oro akrobatika, taip pat mokina vaikus ir suaugusius.

Akrobatė prisipažįsta, kad šiame sporte pasitaiko ir skaudžių traumų: „Kritimai, kai juos atidirbi, nėra patys pavojingiausi. Pavojingiausia praslysti, pasileisti, dažniausiai patiriu patempimus nugaroje arba pečių srityje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų