Žiauri naktinių klubų išvaizdos patikra: „plius“ dydžio moteris buvo pažeminta

Tikriausiai ne vienas išėjęs pasilinksminti yra susidūręs su žiauria naktinių klubų politika, vadinamąja išvaizdos kontrole. Nepraėję tokios patikros žmonės ne tik susigadina sau vakarą, bet neretai ir ima savimi nepasitikėti.

41

Vis dėlto kaip reaguotumėte, jei jums tiesiai šviesiai pasakytų, kad problema – jūsų svoris?

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiauri naktinių klubų išvaizdos patikra: „plius“ dydžio moteris buvo pažeminta

Savo gimtadienį viename iš Londono naktinių klubų norėjusi švęsti „plius“ dydžio manekenė Kaisa Henriikka buvo nemaloniai nustebinta. Klubo savininkai moters visai nesigėdydami paklausė, kiek panašaus sudėjimo draugių ji ketina atsivesti?

„Nenorime būti nemandagūs, tačiau būtų gerai, jei tai būtų tik 2-3 „plius“ dydžio moterys“, – privačia žinute prarašė klubo savininkai.

Kaisa neištvėrė ir jų paklausė, ar jie norėtų, kad jų naktiniame klube lankytųsi tik lieknos merginos?

Savininkai paaiškino, kad jų kompanijai taip liepta daryti, išsiaiškinti iš anksto, mat jie nenori nemalonumų prie klubo įėjimo – jų manymu, tai nemalonu būtų ir Kaisai bei jos draugėms.

Beveik 100 kilogramų sverianti manekenė šia istorija pasidalijo ir socialiniuose tinkluose – gerbėjai iškart suskubo jos palaikyti. „Įsivaizduokite, kiek jaunų „plius“ dydžio moterų nedrįsta iki galo mėgautis savo gyvenimais, nes bijo, kad bus kritikuojamos dėl savo svorio?“ – klausė Kaisa savo sekėjų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų