Marina Bui-Velečkienė parodė neseniai gimusią dukrelę

Buvusi merginų grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui-Velečkienė kartu su sutuoktiniu Sauliumi Velečka šiuo metu džiaugiasi neseniai aplankiusiu šeimos pagausėjimu – spalio 25-ąją porai gimė mergaitė.

Marina Bui-Velečkienė  (nuotr. Instagram)
30

Didžiosios metų šventės Marinai šiemet kaip niekad džiaugsmingos – moteris jas sutinka kaip dviejų vaikų mama, todėl kalėdinę nuotaiką ji stengėsi sukurti visuose namuose.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marina Bui-Velečkienė parodė neseniai gimusią dukrelę

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ buvusi atlikėja pasidalino jaukiomis akimirkomis, kuriose matyti ne tik neseniai gimusi mažylė, bet ir dailiai dekoruotas Kalėdų medis, židinys, o sieną puošia šventinis vainikas.

„Puošėme abi su vyresnėle, mažoji dar per maža. Šiemet dekoravome naujais rankų darbo žaisliukais. Židinį tai pat papuošiau, kad būtų dar jaukiau“, - dar prieš Kalėdas tv3.lt pasakojo moteris.

„Esu toks žmogus, kuris mėgsta vakarais karštos arbatos atsigerti jaukiai įsisukus į pledą prieš televizorių, su storomis kojinėmis, degant eglutės girliandoms... Man labai patinka jaukumas ir namus papuošti lyg iš filmų, gal dėl to, kad vaikystėje neturėjau tokių galimybių. Svajones pildosi. Ne veltui artėjančios šventės labai šiltos ir mielos“, - džiaugėsi Marina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų