80-metė apie santykius su 35-erių mylimuoju: „Su juo jaučiuosi kaip mergelė“

80-metė moteris atskleidė, kad „jautėsi kaip mergelė“ pirmą kartą artimai bendraudama su savo mylimuoju 35 metų egiptiečiu. Iris Jones meilės romanas su Mohamedu Irbrihamu prasidėjo kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių santykių – virtualiame „Facebook“ pasaulyje.

Viskas prasidėjo greitai ir per dvi savaites Mohamedas prisipažino meilėje 45 metais vyresnei moteriai. Lapkritį Iris išskrido į Kairą susitikti su „vaikinu ir iškart krito jam į rankas. Iris teigė, kad jos buvęs vyras ją vadino „šalta“, tačiau ji susižadėjo su Mohamedu per kelias valandas nuo susitikimo su juo pirmą kartą.

Prisimindama pirmąsias jų intymias jų akimirkas Iris sakė: „Tai buvo neįtikėtina. Vėl pasijutau kaip mergelė. Tai nebuvo lengva, bet jaučiausi mylima ir geidžiama“.

Pora norėjo susituokti Kaire, tačiau Didžiosios Britanijos ambasada pranešė Iris, kad jai reikia pateikti skyrybų dokumentus, kurie įrodytų, jog ji gali vėl tuoktis.

Iris sako, kad juos palaimino 70-metė Mohamed motina, kuri sakė, kad jų jausmai įsiliepsnojo greitai „kaip ugnis namuose“. Iris dabar taupo pinigus, kad galėtų grįžti į Egiptą ir ištekėti už Mohamedo.

Deja, bet Mohamedas prarado darbą bandydamas praleisti kuo daugiau laiko su Iris, praneša „Sunday Mirror“. Jis tvirtino, kad nėra suinteresuotas imti pinigų iš Iris, kuri gyvena iš invalidumo pašalpos ir 200 svarų sterlingų per savaitę pensijos.

Jis sakė: „Meilė neturi amžiaus ir nežino ribų. Iris ir aš pastebėjome, kad gerai supratome vienas kitą ir pajutome švelnumą. Man nerūpi niekieno nuomonė, nes aš žinau, kas yra gerai.“

Iris teigė, kad jos du sūnūs, 54 metų Stevas ir 53 metų Darrenas, išreiškė susirūpinimą, tačiau ji teigia, kad jų meilė yra tikra, o Mohamedas netgi pasiūlė pasirašyti priešvedybinę sutartį.

Ji sakė: „Jei jis veda mane dėl mano turtų, jam teks nusivilti, nes aš gyvenu iš pensijos. Aš daug metų praleidau stengdama padaryti kitus žmones laimingus. Dabar noriu ištekėti už vyro, kurį myliu, kol nespėjau mirti.“


Rašyti komentarą...
V
Vale
2020-02-01 22:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko cia nesuprasti.gaus viza ir i anglija isleks gyventi.Bobos durnos tiki kad jas myli,duoda jiems pinigus perka masinas,butus uzraso,o tie kai viska gauna jas palieka.Patys egiptieciai juokiasi is tokiu durnu bobu,net jaunos ir tos juos finansiskai islaiko,gi jie moka makaronus kabint kad myli neva
Atsakyti
-13

Z
Zigmas
2020-02-01 21:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokių dalykų pasaulyje, bet čia tai nesuprantama.
Atsakyti
-6

J
J
2020-02-01 22:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na tikrai reikia karo o kaip jauciasi jis su tokia sena
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų