77-erių Jane Fonda: rūkiau ir rūkau kanapes

77-erių sulaukusi Jane Fonda vis dar puikiai atrodo žingsniuodama raudonuoju kilimu. Pasak jos, ne tik puikiai atrodo, bet ir jaučiasi, rašoma etoline.com. 

„Aš esu įsitikinusi, kad vyresni žmonės gerą savijautą vertina labiau. Kuo vyresnė moteris, tuo dažniau iš jos gali išgirsti: „Ką, po velnių, dar galime prarasti?““ – „Dujour“ žurnalistams aiškino aktorė.

Tai puikiai paaiškina, kodėl J. Fonda vis dar linkusi sekti jaunimo pėdomis: „Rūkiau ir vis dar rūkau kanapes. Pavyzdžiui, užsirūkau, žiūriu filmą ir mąstau, kad tai geriausia, ką kada nors esu mačiusi. Tada dar kartą peržiūriu blaiva ir klausiu savęs – ką aš sau galvojau?“ – atviravo Oskaro laureatė.

77 metų moteris nesibodi atvirauti ir atskleidžia savo jaunatviškumo paslaptis: „Taip, esu pasidariusi keletą plastinių operacijų, tačiau tai nesvarbu. Svarbu žinoti, kad visuomet situaciją galima pataisyti. Tai priduoda daug pasitikėjimo savimi. Žinoma, sunku, kuomet pradedi senti. Tačiau svarbu stengtis, nenuvertinti savęs ir trauktis toliau nuo komforto zonos“, – patarimais dalijosi J. Fonda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų