Merginos gyvenimas, virtęs košmaru: nesiliaujantis verkimas krauju ir išnyrančios galūnės

Dvidešimtmetė Yaritza Oliva patiria tikrą košmarą: mergina, gyvenanti Purankės mieste, Čilėje, jau keletą savaičių verkia krauju, ir niekas kol kas negali paaiškinti tokio sutrikimo priežasčių.

Mergaitė, verkianti krauju (nuotr. iš vaizdo įrašo)

Pirmą kartą kraujo ašaras Yaritza pastebėjo prieš dvi savaites, bet dėl sunkios šeimos finansinės padėties negalėjo kreiptis į medikus. Vienintelis oftalmologas visame mieste yra toks užimtas, kad norint apsilankyti pas jį būtina užsirašyti iš anksto. Vienas iš retų kartų, kai merginą apžiūrėjo profesionalus daktaras, buvo Puerto Monto miesto ligoninėje. Šios gydymo įstaigos medikus toks dvidešimtmetės sutrikimas labai nustebino. Jie išrašė tik paprastų akių lašų ir liepė juos lašinti, kai tik mergina pajus pradedanti verkti.

Mergaitė, verkianti krauju (nuotr. iš vaizdo įrašo)
Iš pradžių Yaritza manė, kad ji kenčia nuo akių infekcijos. Tačiau daktaras Alexanderis Lutzas, pamatęs vaizdo medžiagą, kaip mergina verkia krauju, teigė, kad tai negali būti akių uždegimas. Anot jo, tokie simptomai gali rodyti kraujo krešėjimo problemas, trombocitų pokyčius arba netinkamą medikamentų vartojimą. Medicinos ekspertai dar turės patikrinti, ar nėra kraujavimo kitose kūno vietose, nors mergina, duodama interviu Čilės tinklapiui 24 Horas, apie tai nieko neužsiminė.

REKLAMA

Yaritza Oliva krauju verkia keletą kartų per dieną ir sako, kad jaučia neapsakoma skausmą, bet jos šeima dabar gali tik nuvalyti ašaras ir stengtis nuraminti ją, kad skausmas nebūtų toks nepakeliamas. Mergina vienu metu net manė, kad tai gali būti stigma, todėl nekelia nė kojos iš namų, mat bijo kitų žmonių reakcijos į jos sutrikimą.

Verkimas krauju nėra vienintelė merginos problema. Ji kenčia nuo dar vieno keisto sindromo – jos galūnės dažnai išnyra, todėl kartais ji net negali vaikščioti ir naudotis rankomis.

Nusivylęs ir neturintis pakankamai pinigų dukters gydymui tėvas paprašė visų, skaitančių apie ją, padėti. Atsakas buvo labai greitas – žmonės iš visos Čilės pradėjo siųsti pinigus šeimai. Kaip praneša 24 Horas, Yaritzos būklę ištirs medikai. Tikimasi, kad pavyks nustatyti tokio keisto sutrikimo priežastį ir rasti vaistų ligai gydyti.

Nors tokių sutrikimų yra nustatyta ir praeityje, tiksli priežastis, kodėl žmonės pradeda verkti krauju, nėra žinoma.


Rašyti komentarą...
P
Patriotas
2013-06-30 20:24:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaigu buciau pamates sita straipsni pries 20 metu tai gal ir buciau nustebes... Asarojimas krauju is akiu nera naujiena, ji ne viena tokia pasaulyje ir tai isgydoma. Taip kad nera cia ko net skaityt tokius straipsnius...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų