71 tūkst. eurų už paveikslą gavęs menininkas pristatė savo kūrinį: muziejuje pakabino tuščią drobę

Vienas menininkas pažadėjo sukurti eksponatą iš grynųjų pinigų banknotų, tačiau vietoje to pateikė tuščią drobę.

Aalborgo miesto (Danija) esantis menų muziejus pareikalavo grąžinti apie 534 000 kronų (71 tūkst. eurų) iš Jenso Haaningo, kuris pinigus gavo grynaisiais ir turėjo iš kupiūrų sukurti darbą parodai – menininkas buvo tai pažadėjęs.

Tačiau atėjus sutartam laikui muziejus gavo tik tuščią įrėmintą drobę, kuri buvo pavadinta „Paimk pinigus ir bėk“, jį galite pamatyti čia:

Paaiškėjus šiam faktui muziejaus vadovas Lasse’as Andersonas pareiškė, jog menininkas privalės grąžinti pinigus.

„Tai muziejaus pinigai, o sutartyje nurodyta, kad pasibaigus parodai jie turi būti grąžinti sausio 16-ąją“, – sakė jis BBC laidai „Newsday“.

Jensas Haaningas (56 m.) Danijos naujienų portalui dr.dk sakė, kad nesiruošia pinigų grąžinti – esą veiksmas, kad jis paėmė muziejaus pinigus, yra meno kūrinys. Vyras taip pat priekaištavo, kad tokie menininkai, kaip jis, turėtų elgtis taip pat, nes yra priversti dirbti apgailėtinomis sąlygomis, o muziejai už darbus moka grašius.

Lasse’as Andersonas tokius menininko žodžius neigia.

534 000 Danijos kronų – vidutinis atlyginimas šioje šalyje. menininkas dėl savo poelgio apklaustas, kaip toliau vystysis ši istorija, neaišku.

 


Rašyti komentarą...
!
!!!
2021-10-13 09:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vidutinis atlyginimas 71 700 euru i metus ir salis laiko nelegalius imigrantus getuose be asmeniniu daiktu, tlf, pinigu ir jokiu sansu integruotis, net mokyklu nera, sedi ir laukia deportacijos-o danija net iesko salies kurvgaletu juos laikyti......, cia 5000 i metus gaunantys turi islaikytti konservatiniu ir ju subrangovu svecius nes kazkam reikia lengvai uzdirbti is konteineriu nuomos....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų