68-erių milijardierius Johnas Caudwellas patyrė rimtą traumą: buvo skubiai išskraidintas sraigtasparniu į ligoninę

68-erių milijardierius Johnas Caudwellas visai neseniai patyrė itin rimtą traumą, kuomet atostogavo su mylimąja Modesta Vžesniauskaite ir vaiku Italijoje. Vyras kalnuose nukrito nuo dviračio ir buvo skubiai išskraidintas sraigtasparniu į ligoninę.

11

Apie nelaimę vyras pranešė socialiniame tinkle.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnas Caudwellas išgabentas į ligoninę

„Penktadienį patekau į nemalonią situaciją, kai kartu su Modesta keliavome į Italiją švęsti bičiulio gimtadienio. Dviračiu užvažiavau į vieną Florencijos kalnų ir buvau pasiruošęs nusileisti per kitą pusę. Apvažiavus pirmąjį posūkį, sprogo priekinė padanga. Tuo pačiu metu mano petys, klubas ir galva iš visų jėgų trenkėsi į žemę.

Didžiulis skausmas, dusulys ir galvos svaigimas rodė, kad atsidūriau nepavydėtinoje padėtyje. Praeivis iškvietė greitąją pagalbą, o aš sėdėjau pakelėje vos atgaudamas sąmonę, sunkiai kvėpuodamas, jausdamas veriantį skausmą visoje kairėje kūno pusėje.

Į Florencijos ligoninę patekau praėjus valandai. Kadangi įvykio metu man buvo pradurti plaučiai, atvykę medikai man į krūtinę iškart įstatė plaučių ventiliatorių. Taip pat patyriau sunkią galvos traumą – šalmas lūžo trijose vietose. Ačiū Dievui, kad jį dėvėjau. Taip pat nelaimės metu sutrupėjo mentė, įskilo raktikaulis, lūžo ir iš savo vietų pasislinko, manau, šeši šonkauliai.

Florencijos ligoninėje buvo labai sunku. Aš nemokėjau nė žodžio itališkai. Modestai, mano dukrai ir kapitonui Jacques'ui pavyko suorganizuoti sraigtasparnio parskraidinimą į Monako ligoninę. Jie buvo labai susirūpinę dėl perkėlimo, nes labai pavojinga skristi su pažeistu tokio tipo plaučiu“, – detaliai apie nelaimė rašė J. Caudwellas.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2021-08-31 23:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievinu gražias gyvanašles
Atsakyti
0

O
Ole
2021-09-20 14:56:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai,kad jinai senesnė atrodo .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų